بهترین مرکز لیفت صورت با نخ در فردیس کرج | فلکه اول | برج نگین البزر

کلینیک تزریق ژل و فیلر به ساق و مچ پا در فردیس | برج نگین البرز

برخی از افراد هستند که به پاهای خود بیشتر از دیگران اهمیت می‌دهند و شاید شما هم جزو آن کسانی هستید که از فرم پاهای خود راضی نیستید و می‌خواهید فرم آن را به روش‌های گوناگون بهتر کنید. یکی از آن روش‌ها، ورزش کردن و رعایت رژیم‌های خاص غذایی است که البته خیلی‌ها حوصله‌ی این کارها را ندارند و به دنبال روش‌هایی هستند که بتوانند زودتر  و فوری به نتیجه‌ی دلخواه خود برسند. برای همین، به سراغ تزریق ژل و فیلر به مچ و ساق پا می‌روند که یکی از روش‌های زیباسازی فرم مچ و ساق پا در کوتاه‌ترین زمان است.

بنابراین، تزریق ژل و فیلر به ساق و مچ پا، یک روش درمانی زیبایی است که بیشتر توسط افراد بدنساز و کسانی که که ساق پای لاغری دارند، انجام می‌شود. البته این کار برای بهبود پای پرانتزی و کسانی که دچار آسیب (معلولیت) جسمی هستند هم استفاده می شود. تزریق ژل به پا ماندگاری بالایی دارد و به زیبایی پاها  کمک می‌کند. همچنین، برای مردها و خانم‌ها تفاوتی ندارد و برای هر دو گروه انجام می‌شود.

شماره تماس کلینیک دکتر مریم خیرآبادی

در کل، این طور می‌توان گفت که تزریق ژل و فیلر به ساق و مچ پا اثربخشی بالایی دارد و عوارض بسیار کمی دارد. ولی با این کار، بهتر است که قبل از اقدام، به‌خوبی درباره‌ی آن تحقیق شود و آن را با اطلاعات کافی انجام دهید. این که بدانید این روش چطور انجام می‌شود. چه نکته‌هایی را باید قبل و بعد از تزریق ژل به پا رعایت کنید. برای همین، ما در این مقاله می‌خواهیم به‌طور دقیق آن را بررسی کنیم. همچنین، اگر در فردیس کرج زندگی می‌کنید، می‌خواهیم یکی از بهترین مرکز تزریق ژل و فیلر به مچ و ساق پا در فردیس کرج را به شما معرفی کنیم.

کلینیک دکتر خیرآبادی؛ مرکز تزریق ژل و فیلر ساق و مچ پا در فردیس

با اطمینان می‌شود گفت کلینیک دکتر مریم خیرآبادی که در فردیس کرج (فلکه اول، برج نگین البرز) واقع شده، یکی از بهترین کلینیک زیبایی در فردیس و بهترین کلینیک برای تزریق ژل و فیلر ساق و مچ پا در فردیس کرج است؛ چون تزریق فیلر ساق و مچ پا در این کلینیک با مدرن‌ترین و به‌روزترین تجهیزات انجام می‌شود و همه‌ی امور بهداشتی در آن جا به‌طور کامل رعایت می‌شود و هرگز نمی‌توان چندین سال تجربه‌ای را که در این کلینیک هست، در جای دیگری پیدا کرد. بدون شک، دکتر مریم خیرآبادی، بهترین دکتر برای تزریق چربی و فیلر به ساق و مچ پا در فردیس کرج است.

کلینیک دکتر مریم خیرآبادی | کلینیک زیبایی در فردیس کرج

«دریافت مشاوره رایگان»

زیبا بودن، حق شماست. شما می‌توانید هم به صورت حضوری و هم تلفنی، از کارشناس‌های «کلینیک دکتر مریم خیرآبادی» مشاوره بگیرید. در ساعت‌های کاری، پاسخگوی شما عزیزان هستیم.

تلفن کلینیک: ۳۴۰۹۱۶۷۴-۰۲۶
تلفن همراه: ۰۹۰۳۹۷۳۳۳۴۶
نشانی: کرج، فردیس، فلکه اول، برج نگین البرز، طبقه ۴، واحد ۱۷

خدمات کلینیک دکتر خیرآبادی فقط به تزریق ژل و فیلر ساق و مچ پا محدود نمی‌شود. بلکه در این کلینیک، برای افزایش و بهبود زیبایی شما خدمات گوناگونی انجام می‌شود که چند مورد از آن خدمات را می‌توان به‌طور خلاصه در زیر فهرست کرد:

 • لیرز موهای زائد

  حذف موهای زائد بدن با استفاده از لیزر

 • تزریق ژل و فیلر

  رفع چین‌وچروک و برجستگی اعضای صورت

 • تزریق چربی

  برای رفع چین‌وچروک و جوان‌سازی چهره

 • تزریق بوتاکس

  زیباسازی و جوانسازی صورت با بوتاکس

 • پی آر پی (PRP)

  پلاسمای غنی‌شده با پلاکت خون

 • پلاسما جت

  جوان‌سازی پوست با دستگاه پلاسماجت

 • کربوکسی‌تراپی

  جوان‌سازی با تزریق کربن دی اکسید

 • مزوتراپی

  تزریق مواد مغذی به لایه‌ی میانی پوست

 • مزونیدلینگ

  ترکیب دو روش مزوتراپی و میکرونیدلینگ

 • فیشیال تخصصی

  برداشتن سلول‌های مرده پوست

کلینیک دکتر مریم خیرآبادی | کلینیک زیبایی در فردیس کرج

هزینه و قیمت تزریق ژل و فیلر ساق و مچ پا در فردیس

نمی‌توان به‌طور دقیق درباره‌ی هزینه تزریق ژل و فیلر ساق و مچ پا صحبت کرد و یک عددی را برای همه اعلام کرد؛ چون با توجه به نوع فیلر و حجم کاری که باید برای شما انجام شود (میزان تزریق که شما نیاز دارید)، هزینه هم متفاوت خواهد بود. البته متاسفانه با وجود تورم و نوسان‌هایی که وجود دارد، همه‌ی کسب‌وکارها همیشه مجبور به افزایش قیمت هستند. بنابراین، به‌صورت سالانه هزینه‌ی تزریق ژل و فیلر ساق و مچ پا هم در کلینیک دکتر مریم خیرآبادی تغییر می‌کند. برای همین، برای اطلاع دقیق از قیمت تزریق ژل و فیلر ساق و مچ پا پیشنهاد می‌کنیم که حتماً با کلینیک دکتر خیرآبادی تماس بگیرید و از مشاوره‌ی رایگان کارشناس‌های کلینیک هم استفاده کنید.

شماره تماس کلینیک دکتر مریم خیرآبادی

هزینه تزریق ژل و فیلر ساق و مچ پا چقدر است؟ در کل، می‌توان این طور گفت که هزینه‌ی تزریق فیلر ساق و مچ پا به شرایط ناحیه‌ی ساق و مچ پای شما بستگی دارد؛ این که چقدر نیاز باشد که به آن فیلر تزریق شود و به آن فرم بدهید. بنابراین، هزینه‌ی تزریق ژل و فیلر ساق و مچ پا به عوامل گوناگونی بستگی دارد که چند تا از آن‌ها را می‌توان به‌صورت زیر نام برد:

 • نوع فیلر انتخابی شما (ژل، چربی، و…)
 • برند ژل مصرفی
 • دستمزد پزشک و اعتبار کلینیک
 • میزان تزریق مورد نیاز برای حجم‌دهی و فرم‌دهی
 • هزینه‌ی داروها و مواد تزریقی جانبی
 • هزینه ویزیت و آزمایش‌های لازم
 • و…

دلیل‌ها و هدف‌های تزریق فیلر (ژل) به ساق و مچ پا

همان طور که در قبل توضیح داده شد، تزریق ژل به ساق و مچ پا، یک روش ایمن و سرپایی است که می‌تواند به دلیل‌های گوناگونی توسط افراد انجام شود که البته بیشتر آن دلیل‌ها به جزو درمان‌های زیبایی و ترمیمی هستند. برای همین، در ادامه به برخی از دلیل‌های این تزریق اشاره می‌کنیم:

بهبود زیبایی پا:

با تزریق فیلر پا می‌توان برای بهبود ظاهر مچ پا و ساق پا استفاده کرد تا بتوان یک شکل هماهنگ‌تر یا زیباتر ایجاد کرد. البته این کار بیشتر توسط کسانی انجام می‌شود که احساس می‌کنند مچ پاهای بسیار نازک (استخوانی) دارند و می‌خواهند یک ساق پای عضلانی داشته باشند.

اصلاح عدم تقارن:

برخی از افراد هستند که به دلیل عوامل ژنتیکی یا آسیب‌های جسمی یا شرایط پزشکی، ساق پا یا مچ پای نامتقارنی دارند. تزریق فیلر می‌تواند برای اصلاح این عدم تقارن مفید باشد و ظاهر زیباتر و بهتری را برای ساق پا ایجاد کند. البته این کار روی روحیه و وضعیت روانی فرد هم تاثیرگذار است و باعث می‌شود که احساس بهتری از بدن خود داشته باشد.

برخی از شرایط پزشکی (مانند دیستروفی عضلانی) یا عوارض برخی جراحی‌ها می‌تواند باعث کاهش حجم در ساق پا شود که با تزریق ژل می‌توان بخشی از این حجم از دست رفته را بازیابی کرد.

تقویت ظاهر عضله:

در موردهایی که با ورزش نمی‌توان ماهیچه‌های ساق پا را رشد داد، می‌توان با تزریق فیلر و ژل به ساق پا ظاهر عضلانی شاق پا را تقویت کرد. البته این کار فقط برای زیبایی است و قدرت عضله را افزایش نمی‌دهد.

بنابراین، در کل می‌توان گفت که تزریق فیلر به ساق و مچ پا برای افراد زیر مناسب است:

 • کسانی که دارای پاهای باریک و لاغر هستند و به دنبال حجم‌دهی هستند.
 • کسانی که در پای خود دارای حالت‌های ناهموار، فرورفتگی یا برآمدگی هستند .
 • کسانی که پا پرانتزی دارند و می‌خواهند آن را کمی اصلاح کنند.
 • ورزشکارهایی که با ورزش به حالت دلخواه خود در عضله‌ی ساق پا نرسیده‌اند.
 • کسانی که به دلیل حوادث، زیبایی ساق و مچ پای خود را از دست داده‌اند.
 • کسانی که با بالا رفتن سن، حجم عضله‌های خود را در قسمت ساق و مچ پا از دست داده‌اند.
کلینیک تزریق ژل و فیلر به ساق و مچ پا در فردیس | برج نگین البرز

نحوه‌ی تزریق ژل (فیلر) به مچ و ساق پا

یکی از مهم‌ترین کارهایی که باید قبل از تزریق فیلر به ساق و مچ پا انجام شود، مشورت با یک پزشک ماهر و باتجربه هست؛ مانند یک متخصص پوست، جراح پلاستیک، یا دکتر زیبایی. ایشان در آن جلسه‌ی مشاوره، مچ و ساق پای بیما را ارزیابی می‌کند و درباره‌ی انواع فیلرها و ژل‌های موجود (مانند اسید هیالورونیک، پلی ال لاکتیک اسید یا هیدروکسیل آپاتیت کلسیم) صحبت می‌کند و بهترین گزینه را به بیمار پیشنهاد می‌دهد.

پس از آن و در جلسه‌ی تزریق، باید کارهای مربوط به آماده‌سازی انجام شود؛ مثلاً به بیمار گفته می‌شود که از خوردن داروها و مکمل‌هایی که می‌توان باعث خونریزی شود خودداری کند (مانند آسپرین، ایبوپروفن و ویتامین E). سپس، آن ناحیه‌ی مورد نظر برای تزریق علامت‌گذاری می‌شود و داروهای بی‌حسی موضعی استفاده می‌شود تا در هنگام تزریق فیلر، کم‌ترین درد را احساس کنید.

حالا برای تزریق، از سوزن‌های ظریف یا کانول استفاده می‌شود و پزشک با دقت لازم و با هدف تقاوت و رسیدن به نتیجه‌ی خوب، تزریق را انجام می‌دهد. البته میزان ژل تزریقی به نتیجه‌ی مورد انتظار و وضعیت آن ناحیه‌ی تزریقی بستگی دارد. پس از نیز پزشک باید به آرامی آن ناحیه را ماساژ دهد تا فیلر به‌طور یکنواخت پخش شود.

همه‌ی این کارها به‌صورت سرپایی و در مدت یک ساعت انجام می‌شود. برای همین، بیمارها بلافاصله بعد از تزریق می‌توانند راه بروند؛ ولی به آن‌ها پیشنهاد می‌شود که از انجام ورزش‌های شدید خودداری کنند. البته نکته‌هایی را نیز برای مراقبت بعد از تزریق گفته می‌شود که در ادامه خواهیم گفت.

کلینیک تزریق ژل و فیلر به ساق و مچ پا در فردیس | برج نگین البرز

مزیت‌های تزریق ژل به ساق و مچ پا

تزریق ژل به ساق و مچ پا دارای مزیت‌های زیادی است و یک راهکار خوب برای کسانی است که می‌خواهند به هر دلیلی ظاهر پای خود را بهبود بدهند. آن مزیت‌ها را می‌توان به‌صورت زیر نام برد؛ ولی یکی از مهم‌ترین مزیت‌های آن، افزایش اعتمادبه‌نفس است. وقتی که آن فرد از بدن خود احساس خوبی داشته باشد، باعث می‌شود که با خودباوری بالا به انجام کارهای روزمزه‌ی خود بپردازد؛ ولی اگر این طور نباشد، دچار افسردگی خفیف یا شدید می‌شود.

درمان نقص‌های پا:

برخی از افراد به‌صورت مادرزادی در ساق یا مچ دارای نقص‌هایی هستند که یکی از رایج‌ترین آن‌ها پرانتزی بودن پا است. با تزریق ژل می‌توان آن نقص‌ها را برطرف کرد و ظاهر طبیعی پاها را برگرداند.

درمان لاغری ساق و مچ پا:

این تزریق یکی از مفیدترین روش‌ها برای کسانی است که ساق یا مچ پای لاغرتری نسبت به دیگر قسمت‌های پای خود دارند. لاغری ساق و مچ پا به‌ویژه در کسانی که لگن و ران‌های چاق‌تری دارند، شاید ناخوشایند باشد. مثلاً این افراد در هنگام خرید پوشاک دچار مشکل می‌شوند.

تزریق فیلر می‌تواند خطوط عضلانی ساق پا را مشخص‌تر کند. این کار برای کسانی که با ورزش نتوانسته‌اند ساق پای خود را عضلانی کنند، کمک می‌کند.

روند بهبودی سریع:

همان طور که گفته شد، پس از تزریق، بیمار می‌تواند راه برود و به انجام کارهای روزانه‌ی خود بپردازد. بنابراین، انجام این روش، سرعت بهبودی بالایی دارد.

عوارض جانبی محدود:

در تزریق فیلر به ساق و مچ پا، هیچ‌گونه عارضه‌ی جدی و خطرناکی وجود ندارد و عوارض طبیعی موجود (مانند تورم و التهاب) هم خیلی زود برطرف می‌شوند.

میزان ماندگاری بالا:

یکی دیگر از مزیت‌های تزریق ژل به پا، این است که ماندگاری بالایی دارد. البته این ماندگاری همیشگی نیست و پس از چند ماه یا چند سال دوباره باید تمدید شود.

انعطاف در اندازه و شکل:

در تزریق ژل می‌توان به میزان مورد نیاز، ساق پای خود را حجیم کرد و شکل دلخواه خود را به آن داد. برخی افراد که به‌صورت حرفه‌ای بدنسازی می‌کنند، برای حجیم کردن ساق پای خود از تزریق ژل پا و تزریق چربی به ران کمک می‌گیرند.

«در واتس‌اپ به ما پیام دهید»

همه‌ی تلاش ما در کلینیک، این است که بتوانیم بهترین و نزدیک‌ترین ارتباط را با شما داشته باشیم تا بهترین خدمات را تقدیم تان کنیم. برای همین، شما می‌توانید از راه‌های گوناگون با ما در ارتباط باشید؛ مانند واتس‌اپ.

نکته‌های مهم قبل از تزریق فیلر (ژل) به ساق و مچ پا

اگرچه این عمل زیبایی، سرپایی است و به اقدامات ویژه‌ی پزشکی نیازی ندارد؛ ولی همچنان باید قبل و بعد از تزریق فیلر نکته‌هایی را رعایت کنیم تا بتوانیم نتیجه‌ی بهتری را بگیریم و ماندگاری تزریق، افزایش یابد.

یکی از نکته‌ها این است که در روز تزریق، کسی را همراه خود داشته باشید تا کارهای بعد از عمل را برای شما انجام دهد و شما را به منزل برساند. همچنین، شما باید مدتی در خانه استراحت کنید؛ بنابراین، بهتر است در این مدت از محل کار خود مرخصی بگیرید. البته این استراحت به این معنی نیست که نباید هیچ کاری انجام دهید. در این مدت شما می‌توانید کارهای ساده‌ی روزانه‌ی خود را با احتیاط انجام دهید.

مصرف مایعات قبل از تزریق را فراموش نکنید. نوشیدن مایعات فراوان می‌تواند بدن شما را برای تزریق آماده کند و به شما در کاهش عوارض و افزایش سرعت بهبودی کمک بزرگی کند.

شماره تماس کلینیک دکتر مریم خیرآبادی

نکته‌های مهم بعد از تزریق فیلر (ژل) به ساق و مچ پا

اگر می خواهید که به عوارض کوتاه‌مدت و بلندمدت ناشی از تزریق ژل به ساق و مچ پا دچار نشوید و بهترین نتیجه را از این تزریق بگیرید، نکته‌های مراقبتی بعد از تزریق ژل را رعایت کنید که در ادامه به برخی از این نکته‌ها اشاره می‌کنیم. ولی شاید مهم‌ترین نکته، این باشد که پس از تزریق برای مدتی هر چند کوتاه باید از ورزش‌کردن خودداری کنید و تا چند روز پس از تزریق تا از انجام فعالیت‌هایی که پای شما درگیر می‌کند، خودداری کنید.

نکته‌ی دیگر، نوشیدن مداوم آب است و از مواد مغذی استفاده کنید. توجه داشته باشید که تغذیه‌ی مناسب می‌تواند عوارض شما را کاهش دهد و روند بهبود را سریع‌تر کند.

 • تا چند روز استراحت کنید و پاها را بالا نگه دارید تا تورم آن کاهش یابد.
 • از کارهایی مانند دویدن یا پریدن که ممکن است به ساق پا فشار بیاورد خودداری کنید.
 • از پوشیدن جوراب‌های فشاری و تنگ برای کاهش تورم خودداری کنید.
 • کفش های راحت و استاندارد بپوشید که فشار اضافی به مچ پا وارد نکند.
 • برای کاهش تورم از کمپرس یخ استفاده کنید؛ ولی آن را مستقیم روی پوست قرار ندهید.
 • با کمپرس یخ، پا را ماساژ ندهید.
 • هنگام درد از مسکن های بدون نسخه (مانند استامینوفن) برای کاهش درد استفاده کنید.
 • از مصرف ایبوپروفن یا آسپرین خودداری کنید؛ چون می‌توانند خونریزی یا کبودی را افزایش دهند.
 • از رفتن به سونا و جکوزی و قرار گرفتن طولانی مدت در معرض نور خورشید پرهیز کنید.
 • از مصرف الکل و کشیدن سیگار پرهیز کنید.
 • هنگام دیدن عفونت، درد غیرعادی یا هر نشانه‌ی عجیبی، به پزشک خود اطلاع دهید.

پیشنهاد ما به شما

اگر شما در فردیس کرج هستید و و دنبال مرکز پی آر پی (PRP) در فردیس می‌گردید، ما کلینیک دکتر مریم خیرآبادی را پیشنهاد می‌کنیم. همچنین، اگر در جستجوی بهترین مرکز تزریق فیلر و ژل لب در فردیس کرج هستید، باز هم آن کلینیک را پیشنهاد می‌کنیم. همین حالا با این کلینیک تماس بگیرید و از مشاوره‌های رایگان آن جا استفاده کنید.

عوارض ناشی از تزریق ژل به ساق و مچ پا

درست است که تزریق فیلر به ساق و مچ پا، یکی عمل زیبایی با عوارض بسیار کم است؛ ولی مانند هر عمل زیبایی دیگر می‌تواند عوارض خود را داشته باشد که اگر در یک مرکز معتبر و توسط یک پزشک ماهر انجام شود، این عوارض به حداقل می‌رسد.

البته داشتن اطلاعات کافی از عوارض تزریق فیلر به شما کمک می‌کند تا بعد از تزریق ژل از ساق و مچ پای خود بهتر مراقبت کنید تا نتیجه‌ی بهتری بگیرید. برای همین، باید بدانید که کمی کبودی و تورم بعد از تزریق کاملاً طبیعی است و بعد از گذشت چند روز از بین می‌رود؛ ولی اگر تورم و التهاب برای مدتی طولانی باقی بماند و خوب نشود، باید آن را با پزشک خود بگویید. احتمالی تزریق ژل به ساق و مچ پا عبارت است از:

 • عفونت
 • گلوله‌گلوله شدن ژل
 • تورم و التهاب
 • کبودی و خون‌مردگی
 • جابه‌جایی ژل در زیر پوست

به‌شدت پیشنهاد می‌کنیم که این تزریق را در یک مرکز معتبر و توسط یک پزشک ماهر انجام دهید تا با کم‌ترین عارضه روبرو شوید. البته فراموش نکنید که عوارض بعد از تزریق ژل به نوع و کیفیت فیلر (ژل) تزریقی هم بستگی دارد.

بهترین کلینیک برای تزریق فیلر ساق و مچ پا در فردیس کرج کدام است؟

بهترین مرکز، کلینیک دکتر مریم خیرآبادی در فردیس کرج (فلکه اول، برج نگین البرز) است.

هزینه تزریق ژل ساق و مچ پا در فردیس کرج چطور است؟

هزینه‌ی تزریق فیلر ساق و مچ پا در فردیس کرج بر اساس نوع فیلر تزریقی و میزان تزریق مورد نیاز شما می‌تواند متفاوت باشد. لطف کنید با کلینیک تماس بگیرید تا معاینه شوید.

تزریق فیلر ساق و مچ پا چقدر ماندگاری دارد؟ آیا دائمی است؟

مدت ماندگاری تزریق ژل و فیلر به (۱) نوع ماده تزریق‌شده، (۲) مراقبت‌های پس از تزریق و (۳) مهارت پزشک در تزریق بستگی دارد. ولی معمولاً بین 6 ماه تا چند سال ماندگاری خواهد داشت (به نوع فیلر تزریقی بستگی دارد). بنابراین، این فیلرها دائمی نیستند و میزان ماندگاری به عوامل فردی و نوع فیلر مورد استفاده بستگی دارد.

آیا انجام تزریق فیلر ساق و مچ پا محدودیت سنی دارد؟

برای تزریق ژل (فیلر) ساق و مچ پا نمی‌توان محدوده‌ی سنی خاصی را بیان کرد؛ ولی معمولاً به افراد بالای 18 پیشنهاد می‌شود.

آیا تزریق ژل ساق و مچ پا درد دارد؟

پزشک از بی‌حس‌کننده موضعی در ناحیه تزریق استفاده می‌کند؛ ولی به هر حال، مانند هر تزریق دیگری می‌تواند برای شما کمی دردناک باشد. این مورد به آستانه‌ی درد شما بستگی دارد.

4.7 از 33 امتیاز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
کلینیک زیبایی دکتر مریم خیرآبادی در فردیس کرج
تزریق فیلرهای جدید PCL

ماندگاری 3 ساله

برای اطلاع بیشتر از تزریق این نوع فیلرهای ماندگار و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.