بهترین مرکز لیفت صورت با نخ در فردیس کرج | فلکه اول | برج نگین البزر

بهترین مرکز لیفت صورت با نخ در فردیس کرج | فلکه اول | برج نگین البزر

یکی از کارهای حساس و مهمی که در کلینیک‌های زیبایی انجام می‌شود، لیفت صورت با نخ است که این روزها درباره‌ی آن خیلی گفته می‌شود و در هر شهری، کسانی هستند که می‌خواهند لیفت صورت، فک و گونه با نخ را انجام دهند که فردیس کرج هم یکی از آن شهرها است. برای همین، ما در این جا می‌خواهیم درباره‌ی لیفت صورت با نخ در فردیس صحبت کنیم و به معرفی بهترین مرکز لیفت صورت با نخ در فردیس بپردازیم.

البته درباره‌ی این روش جوانسازی هم مانند روش‌های مدرن دیگر، حرف‌های زیادی زده می‌شود که شاید خیلی از آن‌ها علمی و تخصصی نیستند. بدون شک، شما هم درباره‌ی مزیت‌ها و معایب لیفت صورت با نخ، چیزهایی را شنیده‌اید و شاید به دلیل شایعه‌هایی که هست، هنوز شک دارید که از این روش جوانسازی پوست استفاده کنید. برای همین، ما در این نوشته نه تنها بهترین مرکز لیفت صورت با نخ در فردیس را معرفی می‌کنیم؛ بلکه به‌طور خلاصه درباره‌ی آن و سوال‌هایی که در ذهن شما هست هم صحبت می‌کنیم تا دیگر جایی برای شک و تردید وجود نداشته باشد.

شماره تماس کلینیک دکتر مریم خیرآبادی

به‌طور معمول، از سن 35 سالگی، پوست انسان در صورت، گونه‌ها، ابروها و غبغب و گردن دچار افتادگی و شل شدگی می‌شود که با گذشت زمان، این را بیشتر احساس می‌کنیم. برای همین، یکی از روش‌هایی که پوست را با آن می‌توان لیفت داد و کشید، روش لیفت با نخ است.

لیفت صورت با نخ یکی از روش‌های بدون جراحی است که با استفاده از سوزن‌های باریک، نخ‌های مخصوص در زیر پوست کار گذاشته می‌شوند که باعث بالا کشیدن و نگهداری پوست و بافت می‌شوند. البته با استفاده از نخ‌های کلاژن ساز، این روش علاوه بر لیفت صورت، باعث کلاژن‌سازی در زیر پوست شده که در نتیجه، جوانسازی و رفع چروک را به دنبال دارد.

کلینیک دکتر خیرآبادی؛ بهترین مرکز لیفت صورت با نخ در فردیس

با اطمینان می‌توان گفت کلینیک دکتر مریم خیرآبادی که در فردیس کرج (فلکه اول، برج نگین البرز) قرار دارد، یکی از بهترین کلینیک زیبایی در فردیس و بهترین مرکز لیفت صورت با نخ در فردیس است. لیفت صورت، فک و گونه در این کلینیک با مدرن‌ترین و به‌روزترین تجهیزات انجام می‌شود و همه‌ی امور بهداشتی به‌طور کامل رعایت می‌شود. هرگز نمی‌توان چندین سال تجربه‌ای را که در این کلینیک هست، با جای دیگر مقایسه کرد.

کلینیک دکتر مریم خیرآبادی | کلینیک زیبایی در فردیس کرج

«دریافت مشاوره رایگان»

زیبا بودن، حق شماست. شما می‌توانید هم به صورت حضوری و هم تلفنی، از کارشناس‌های «کلینیک دکتر مریم خیرآبادی» مشاوره بگیرید. در ساعت‌های کاری، پاسخگوی شما عزیزان هستیم.

تلفن کلینیک: ۳۴۰۹۱۶۷۴-۰۲۶
تلفن همراه: ۰۹۰۳۹۷۳۳۳۴۶
نشانی: کرج، فردیس، فلکه اول، برج نگین البرز، طبقه ۴، واحد ۱۷

خدمات کلینیک دکتر خیرآبادی فقط به انجام لیفت صورت با نخ محدود نمی‌شود. بلکه در این کلینیک، برای افزایش و بهبود زیبایی شما خدمات گوناگونی انجام می‌شود که چند تا از آن خدمات را می‌توان به‌طور خلاصه در زیر فهرست کرد:

 • لیرز موهای زائد

  حذف موهای زائد بدن با استفاده از لیزر

 • تزریق ژل و فیلر

  رفع چین‌وچروک و برجستگی اعضای صورت

 • تزریق چربی

  برای رفع چین‌وچروک و جوان‌سازی چهره

 • تزریق بوتاکس

  زیباسازی و جوانسازی صورت با بوتاکس

 • پی آر پی (PRP)

  پلاسمای غنی‌شده با پلاکت خون

 • پلاسما جت

  جوان‌سازی پوست با دستگاه پلاسماجت

 • کربوکسی‌تراپی

  جوان‌سازی با تزریق کربن دی اکسید

 • مزوتراپی

  تزریق مواد مغذی به لایه‌ی میانی پوست

 • مزونیدلینگ

  ترکیب دو روش مزوتراپی و میکرونیدلینگ

 • فیشیال تخصصی

  برداشتن سلول‌های مرده پوست

کلینیک دکتر مریم خیرآبادی | کلینیک زیبایی در فردیس کرج

هزینه و قیمت انجام لیفت صورت با نخ در فردیس کرج

هرگز نمی‌توان به‌طور دقیق درباره‌ی هزینه انجام لیفت صورت با نخ صحبت کرد و یک عدد را برای همه اعلام کرد؛ چون با توجه به حجم کاری که باید برای شما انجام شود، هزینه هم متفاوت خواهد بود. البته متاسفانه با وجود تورم و نوسان‌هایی که در کشور ایران وجود دارد، همه‌ی کلینیک‌ها همیشه مجبور به افزایش قیمت هستند.

در کل، این طور می‌توان گفت که هزینه‌ی لیفت صورت در فردیس به حجم کار و میزان افتادگی پوست، دستمزد پزشک، نوع نخ لیفت و تعداد آن، هزینه داروها و حتی تکنیک لیفت بستگی دارد. مثلاً تکنیک لیفت به روش دوبل، هزینه‌ی بیش‌تری دارد؛ ولی اثر ماندگارتری هم دارد.

بنابراین، برای اطلاع دقیق از قیمت لیفت صورت با نخ پیشنهاد می‌کنیم که با کلینیک دکتر خیرآبادی تماس بگیرید و از مشاوره‌ی رایگان کارشناس‌های کلینیک هم استفاده کنید.

شماره تماس کلینیک دکتر مریم خیرآبادی

همان طور که گفته شد، لیفت با نخ یکی از روش‌های جوانسازی است که با آن می‌توان صورت، فک، گونه و گردن را زیباتر کرد. حتی می‌توان خط اخم و خط خنده و چروک‌های زیر چشم را رفع کرد. البته شاید بگویید که با تزریق ژل و فیلر هم می‌توان این کارها را کرد؛ ولی تفاوتی که بین تزریق فیلر و لیفت با نخ هست، در این است که چهره‌ی شما نمای بهتری را با لیفت نخ خواهد داشت و در کل، به کسانی که به هر دلیلی به استفاده از تزریق ژل و فیلر تمایل ندارند، لیفت با نخ را پیشنهاد می‌کنیم.

لیفت صورت با نخ چگونه انجام می‌شود؟

همان طور که گفته شد، لیفت صورت با نخ، یکی از روش‌های جوانسازی پوست است که به جراحی نیازی ندارد. در حالی که در گذشته این گونه نبوده است. در گذشته، بهترین روش برای از بین بردن چروک صورت و فرم‌دهی به آن، لیفت پوست با جراحی بود که با تیغ انجام می‌شد و خطرهای زیادی را داشت و دوران نقاهت زیادی را هم داشت تا فرد به زندگی معمولی خود بازگردد. در این روش، پزشک با حذف پوست اضافی صورت نسبت به کشیدن پوست اقدام می‌کرد. ولی در روش لیفت صورت با نخ، نیازی به جراحی نیست و در حدود 30 دقیقه تا یک ساعت انجام می‌شود.

در این روش، بعد از بی‌حس کردن ناحیه‌ی مدنظر، با استفاده از سوزن‌های باریک، نخ‌های مخصوصی در زیر پوست کار گذاشته می‌شود که توسط آن نخ‌ها، پوست صورت را می‌کشند و به سمتی که می‌خواهند فرم می‌دهند. نخ‌های لیفت دارای تیغه‌هایی ریز هستند که باعث بالا کشیدن و نگهداری پوست و بافت می‌شوند. البته با استفاده از نخ‌های کلاژن‌ساز، علاوه بر لیفت صورت، باعث کلاژن‌سازی در زیر پوست شده که در نتیجه، جوانسازی و رفع چروک‌های پوست را به دنبال دارد.

کلاژن، یکی از مهم‌ترین و پرکاربردترین پروتئین‌های بدن است که در اعماق پوست وجود دارد و نقش مهمی در ترمیم بافت‌های آسیب دیده و زخم‌ها دارد. با افزایش سن، میزان کلاژن تولیدی بدن کاهش می‌یابد تا جایی که در سن 70 سالگی، 80 درصد از ضخامت پوست از بین خواهد رفت. بنابراین، لیفت صورت با نخ دو تاثیر مهم زیر را دارد:

 • لیفت پوست و مستحکم کردن آن
 • وادار کردن پوست به ساخت کلاژن

در کل، لیفت صورت با نخ، یک روش طب سوزنی است که باعث کشیده شدن پوست، سفت شدن پوست، افزایش ضخامت پوست، جوان‌سازی و از بین بردن چین و چروک پوست می‌شود. این روش در کره جنوبی آغاز شد و به دلیل نتیجه‌ی فوری و قیمت مناسبی که نسبت به جراحی دارد، در سراسر جهان گسترش پیدا کرد. در این روش، شما می‌توانید پس از لیفت با نخ، بعد از یک روز به کارهای روزانه خود مشغول شوید.

عوامل و فاکتورهای زیادی روی نتیجه‌ی لیفت صورت با نخ تاثیرگذار هستند که عبارت اند از:

 • تعداد نخ استفاده شده
 • ضخامت نخ‌ها
 • فاصله بین نخ‌ها
 • عمق کارگذاری نخ‌ها
 • و…

هر چه تعداد نخ‌هایی که استفاده می‌شود، بیشتر باشد، می‌تواند نتیجه‌ی مطلوب‌تری را ایجاد نماید. البته انتظار مراجعه‌کننده از لیفت با نخ هم مهم است. معمولا توقع افراد از این روش، بیشتر از کارکرد معمولی آن است. برای همین، این روش به افراد حساس پیشنهاد نمی‌شود.

پیشنهاد ما به شما

اگر شما در فردیس کرج هستید و می‌خواهید موهای زائد خود را لیزر کنید، پیشنهاد می‌کنیم که آن را در کلینیک دکتر مریم خیرآبادی که بهترین مرکز لیزر موهای زائد در فردیس است، انجام دهید.

لیفت صورت با چند نوع نخ انجام می‌شود؟

لیفت بخش‌های گوناگون بدن با نخ، تاریخچه‌ی طولانی دارد و در گذر زمان، دچار تغییرهایی شده است؛ به‌ویژه درباره‌ی نخ‌هایی که استفاده می‌شوند. ولی آن چه اکنون استفاده می‌شود، نخ‌هایی به نام PDO هستند که از کلمه POLYDIOXANONE گرفته شده‌اند. این نخ‌ها ساختگی، قابل جذب، تک رشته‌ای هستند و باعث تحریک در بافت پوست می‌شوند. این ویژگی‌ها باعث می‌شود که خطر عفونت و آلرژی در استفاده از این نوع نخ‌ها کاهش یابد.

در کل، می‌توان نخ‌ها را به سه نوع زیر تقسیم کرد:

۱- نخ‌های قابل جذب

این نخ‌ها با محیط زیست سازگار هستند و در مدت کوتاهی جذب بدن می‌شوند و تاثیر خود را روی بافت پوست می‌گذارند.

۲- نخ‌های غیر قابل جذب

این نوع نخ‌ها از جنس فلزهایی مانند پلاتینیوم، طلا یا فیبرهای سنتتیک هستند و برای چروک‌های شدید پوست استفاده می‌شوند. چون تا پایان عمر زیر پوست شما باقی می‌مانند. این نوع از نخ برای ناحیه گردن هم مناسب است. از معروف‌ترین این نوع نخ‌ها، نخ کاگ است.

۳- نخ‌های ترکیبی

این نوع از نخ، ترکیبی از نخ‌های جذبی و غیرجذبی است؛ یعنی بخشی از نخ جذب پوست شده و بخشی از آن به صورت قطعه‌های کوچک مخروطی در زیر پوست باقی می‌ماند. از معروف‌ترین این نوع نخ‌ها، نخ‌های سیلوئت و اینستالیفت (Silhouette instalift) است. البته آن تکه‌های مخروطی که در زیر پوست می‌مانند، بعد از مدتی حس نمی‌شوند و هیچ اثری از آن‌ها را نخواهید دید.در این مرحله، خونی که از شما گرفته شده، در دستگاه سانتریفیوژ گذاشته می‌شود تا با چرخیدن (با سرعت ۳۰۰ دور در دقیقه) پلاسمای غنی شده با پلاکت را از گلبول‌های قر

استفاده از نخ سیلوئت ماندگاری بالاتری دارد و کشش کم‌تری دارد؛ ولی نخ کاگ کشش بیشتر و و ماندگاری کمتری دارد و باید به شکل ترکیبی از این دو نخ استفاده کرد و هر پزشکی بر اساس تجربه خود باید بداند که این نخ‌ها را چطور ترکیب کند و جایگذاری کند.
معمولاً نخ‌های قابل جذب به مدت 6 تا 15 ماه در محل باقی می‌مانند؛ ولی اثر بالا برنده آن‌ها به مدت بیش‌تری باقی می‌مانند. در نخ‌های غیرقابل جذب، این دوام بین 2 تا 4 سال است و گاهی می‌تواند از این هم بیش‌تر گردد.

بیمارها پس از انجام این جراحی، حداکثر در مدت 2 روز می‌توانند به فعالیت‌های روزانه خود باز گردند؛ ولی معمولاً ده روز طول می‌کشد تا پوست آن ناحیه به طور کامل به حالت طبیعی خود باز گردد و همه‌ی علائم ناپدید شود.

«در واتس‌اپ به ما پیام دهید»

همه‌ی تلاش ما در کلینیک، این است که بتوانیم بهترین و نزدیک‌ترین ارتباط را با شما داشته باشیم تا بهترین خدمات را تقدیم تان کنیم. برای همین، شما می‌توانید از راه‌های گوناگون با ما در ارتباط باشید؛ مانند واتس‌اپ.

«در واتس‌اپ به ما پیام دهید»

همه‌ی تلاش ما در کلینیک، این است که بتوانیم بهترین و نزدیک‌ترین ارتباط را با شما داشته باشیم تا بهترین خدمات را تقدیم تان کنیم. برای همین، شما می‌توانید از راه‌های گوناگون با ما در ارتباط باشید؛ مانند واتس‌اپ.

لیفت صورت با نخ چه مزیت‌هایی دارد؟

لیفت صورت با نخ، یک راهکار ساده برای کسانی است که نگران پیر شدن خود و چروک روی صورت شان هستند و البته کسانی که می‌خواهند فرم صورت خود را بهتر کنند. ولی باید این را در نظر داشت که با وجود روش‌های نوین جوانسازی پوست، این روش‌ها نمی‌توانند گذر زمان را متوقف کنند و در نهایت می‌توانند روند پیری را کمی آهسته‌تر کنند. اما در بین این روش‌ها، لیفت صورت با نخ می‌تواند بهترین گزینه باشد؛ چون:

 • نسبت به روش‌های دیگر، نتیجه‌ی طبیعی‌تری را دارد.
 • نیاز به آمادگی خاص و مراقبت ویژه‌ای ندارد.
 • در صورت انتخاب پزشک باتجربه، کوچک‌ترین خطری ندارد.
 • نیازی به بستری شدن در بیمارستان نیست.
 • کم‌ترین دوره ریکاوری و نقاهت را دارد (حداکثر 5 روز)
 • نتیجه درمان بلافاصله قابل دیدن است.
 • نسبت به روش‌های جراحی، بسیار مقرون به صرفه است.
 • هیچ آسیب و یا زخمی بر روی پوست به جا نمی‌ماند.
 • اثر سوراخ‌ها برای ورودی نخ روی پوست باقی نمی‌ماند.
 • در صورت نیاز می‌توان آن را دوباره تکرار کرد.

لیفت صورت با نخ چه عوارضی دارد؟

لیفت صورت با نخ چه عوارضی می‌تواند داشته باشد؟ این سوالی است که خیلی‌ها از ما می‌پرسند و ما قبل از هر چیزی می‌گوییم که اگر این روش را در یک کلینیک معتبر انجام دهید، دچار هیچ عارضه‌ای نمی‌شوید و عارضه‌های خفیف بعد از لیفت هم در مدت چند روز از بین می‌رود. ولی در صورت انجام این شیوه به‌وسیله یک پزشک بی‌تجربه شاید دچار موردهای زیر شوید:

 • کبودی و قرمزی به دلیل آسیب به عروق کوچک زیر پوستی
 • ورم در آن ناحیه برای چند هفته
 • احساس مورمور شدن یا خارش در آن ناحیه
 • عفونت؛ در صورت انتخاب پزشک بی‌تجربه.
 • ایجاد حالت موجدار در آن ناحیه که به‌مرور رفع می‌شود.

قبل از لیفت صورت چه کارهایی را باید انجام داد؟

قبل از هر چیزی باید پزشکی را انتخاب کنید که به او اعتماد کامل دارید و اطمینان دارید که لیفت صورت با نخ را به‌طور حرفه‌ای انجام می‌دهد و با او درباره‌ی تغییرهایی که می‌خواهید در چهره‌ی خود بدهید صحبت کنید.

همچنین، باید یک رژیم سالم یک هفته‌ای قبل لیفت صورت داشته باشید. مصرف ویتامین C به روند بهبود بسیار کمک می‌کند.

شاید مجبور شوید که از داروهای خاصی استفاده کنید یا داروهایی را مصرف نکنید. داروهای دارای ایبوپروفن و آسپرین نباید مصرف شوند؛ چون این داروها می‌تواند باعث کبودی شوند. همچنین، شما باید از مصرف سیگار و نیکوتین خودداری کنید؛ چون روند بهبودی را کند می‌کند.

بعد از لیفت صورت چه کارهایی را باید انجام داد؟

پس از 24 ساعت مراقبت، شما می‌توانید به انجام کارهای روزانه خود برگردید. ولی موردهای زیر را رعایت کنید:

 • کیسه یخ و گرم را هرگز نباید به طور مستقیم بر روی صورت خود قرار دهید.
 • کارهایی را که ممکن است فشار خون شما را افزایش دهد، هرگز انجام ندهید.
 • تمرین‌های فیزیکی را می‌توان برای 3 هفته متوقف کنید.
 • از سیگار کشیدن پرهیز کنید؛ چون خون‌رسانی به بافت‌های درمانی را کاهش می‌دهد.
 • از ماساژ صورت و شستشوی شدید صورت (لیف کشیدن) تا 3 روز پرهیز کنید.
 • تا مدتی از سونا و جکوزی پرهیز کنید.
 • برای یک هفته داروهای مثل آسپرین، ژلوفن، بوروفن را مصرف نکنید. (به جز استامینفون)
 • هنگام خوابیدن به پشت بخوابید؛ نه بشکل دمر و روی صورت.
لیفت ابرو با نخ در فردیس کرج

لیفت ابرو با نخ در فردیس کرج

لیفت ابرو با نخ، یکی دیگر از روش‌های درمانی لیفت با نخ است که باعث می‌شود چهره‌ی شما زیباتر شود. اگر می‌خواهید لیفت ابرو با نخ در فردیس کرج را انجام دهید، باز هم کلینیک زیبایی دکتر خیرآبادی را پیشنهاد می‌کنیم. در این فرایند با استفاده از نخ‌های ویژه، شکل ظاهری ابروها را بهتر می‌کنند. مثلاً به آن ابروهایی که عبوس یا خسته هستند، شادابی و جوانی می‌دهند یا ابروهایی که دچار افتادگی هستند، لیفت می‌دهند؛ در نتیجه، این کارها باعث زیباتر شدن چهره و افزایش اعتماد به نفس شما می‌شود.

اما چه عواملی باعث افتادگی ابروها می‌شود؟ عوامل زیر باعث افتادگی ابروها می‌شوند که با استفاده از لیفت ابرو با نخ می‌توان زیبایی از دست رفته را برگرداند:

 • پیری
 • گرانش زمین
 • کاهش کشسانی پوست
 • انقباض مکرر عضلات ابرو
 • کاهش حجم پلک بالایی

گاهی می‌شود که لیفت ابرو با نخ را به عنوان «لیفت پیشانی» معرفی می‌کنند؛ ولی در هر حال، در این فرایند، پوست اضافی که باعث ایجاد چروک در پیشانی و اطراف چشم شده است، برداشته می‌شود که در نتیجه، ابروهای کشیده‌‌تر و پوست پیشانی صاف‌تر و تازه‌تری خواهید داشت. اگر لیفت ابرو با روش‌های دیگری مانند لیفتینگ صورت انجام شود، نتیجه‌ی بهتری را خواهید دید.

تنها عیب لیفت ابرو با نخ، این است که برای رفع افتادگی‌های شدید ابرو مناسب نیست؛ ولی می‌توان مزیت‌های زیر را برای آن نام برد:

 • بدون نیاز به جراحی
 • لیفت ابروها بدون جای زخم و اسکار
 • افزایش تولید کلاژن در پوست

قیمت و هزینه لیفت ابرو با نخ چقدر است؟

هزینه و قیمت لیفت ابرو با نخ متفاوت است و هرگز نمی‌توان به‌طور دقیق درباره‌ی هزینه آن صحبت کرد و یک عدد را برای همه اعلام کرد؛ چون با توجه به حجم کاری که باید برای شما انجام شود، هزینه هم متفاوت خواهد بود. البته تورم و نوسان‌های قیمت هم تاثیرگذار است. اما در کل می‌توان گفت که چه عواملی روی آن تاثیر می‌گذارند: منطقه جغرافیایی، شرایط خاص فرد، نوع و تعداد نخ‌‌های مورد استفاده، تجربه و دستمزد پزشک، و…

برای اطلاع دقیق از هزینه این روش، پیشنهاد می‌کنیم که با کلینیک دکتر مریم خیرآبادی تماس بگیرید و با کارشناس‌های کلینیک مشورت کنید.

زاویه سازی فک و گونه با نخ در فردیس کرج

زاویه سازی فک و گونه با نخ در فردیس کرج

اگر مقاله‌های ما را دنبال کرده باشید، حتماً می‌دانید که ما قبلاً در مقاله‌ی «زاویه سازی صورت در فردیس کرج» تک‌تک روش‌های مختلف زاویه‌سازی صورت را معرفی کردیم. اما در این جا می‌خواهیم که بیشتر درباره‌ی لیفت فک و گونه با نخ صحبت کنیم.

با افزایش سن، بافت چربی صورت به سمت پایین حرکت می‌کند. در نتیجه، افتادگی پوست در ناحیه‌ی فک باعث می‌شود که خسته، ناراحت و مسن‌تر به نظر برسید. قبل از لیفت با نخ، تزریق فیلرها یا جراحی لیفت صورت، روش‌های درمانی اصلی برای رف افتادگی پوست بودند؛ ولی شما نمی‌توانید مقدار زیادی فیلر تزریق کنید؛ چون نتیجه‌ی آن، غیرطبیعی می‌شود. همچنین، فک برخی افراد به قدری افتاده است که فیلر نمی‌تواند تغییری ایجاد کند. در این مورد، لیفت فک و گونه با نخ بهتر عمل می‌کند و دوره نقاهت کوتاه‌تری نسبت به جراحی دارد.

در این روش که با سوزن لیفت انجام می‌شود، نخ‌هایی با آن سوزن‌های باریک در زیر پوست قرار داده می‌شود و پزشک با کشیدن نخ، آن را به میزان لازم نسبت به زاویه دار کردن و شکل کردن فک  و گونه اقدام می‌کنند. البته باید این روش به گونه‌ای انجام شود که در نهایت، خروجی آن کاملاً نچرال و طبیعی به نظر برسد و زاویه فک با گونه هماهنگ و متقارن باشد.

در زاویه سازی فک و گونه با نخ معمولاً از نخ‌های مختلفی استفاده می‌شود که پرکاربردترین آنها نخ کاگ، نخ پیچ‌دار و نخ ساده است که نخ پیچ‌دار به دلیل داشتن شیارهایی بر روی سطح خود، لیفت بهتری را ارائه می‌دهد و علاوه بر آن، کلاژن و الاستین سازی بیشتری ایجاد می‌شود.

پیش و پس از زاویه سازی فک و گونه با نخ

پس از لیفت فک و صورت با نخ، ممکن است کمی تورم و کبودی داشته باشید؛ ولی می‌توانید به فعالیت‌های روزمره خود برگردید. پیشنهاد می‌شود که به مدت ۷ تا ۱۰ روز، غذای جویدنی نخورید و تا ۵ روز ورزش نکنید. شاید هم دچار درد خفیفی شوید که می‌توانید از ایبوپروفن یا پاراستامول استفاده کنید.

معمولاً چند روز پس از انجام این روش، تغییرات در قسمت فک و گونه خود را به‌درستی نشان خواهد داد. سعی کنید قبل از انجام این روش، از مصرف الکل، سیگار و دخانیات پرهیز کنید و باید با پوست تمیز و عاری از آلودگی و حتی لوازم آرایشی به کلینیک مراجعه کنید و از سه روز قبل از انجام این روش از داروهای رقیق‌کننده خون (مانند آسپرین یا وارفارین) استفاده نکنید.

ماندگاری زاویه سازی فک و گونه با نخ

معمولاً ماندگاری زاویه فک با نخ به موارد مختلفی بستگی دارد؛ مانند میزان مهارت و تخصص پزشک، نوع پوست فرد، سن فرد، میزان افتادگی پوست، نوع نخ استفاده شده؛ اما به‌طور کلی، دوره‌ی ماندگاری زاویه سازی صورت با نخ به اندازه‌ی یک و نیم تا دو سال است که پس از ۸ ماه نخ کاملاً جذب بدن می‌شود ولی به دلیل کلاژن و الاستین زیادی که تولید شده است، نتیجه‌ی زاویه‌سازی صورت تا 1.5 یا 2 سال باقی خواهد ماند. البته پس از این مدت، باید ترمیم مجدد شود.

مزیت‌های زاویه سازی با نخ

از مزیت‌های انجام لیفت صورت با نخ، می‌توان موردهای زیر را نام برد:

 • کاملاً بدون خطر است.
 • مقرون به صرفه است.
 • نیاز به بستری ندارد.
 • نتیجه و تغییرات زود دیده می‌شود.
 • نیازی به خارج کردن نخ لیفت نیست.
 • علاوه بر زاویه سازی، کلاژن و الاستین تولید می‌شود که چروک پوست را رفع می‌کنند.

اما مانند هر چیزی، این روش هم عیب‌هایی دارد که می‌توان موردهای زیر را نام برد:

 • امکان دارد با لمس صورت، نخ حرکت کند.
 • عدم تقارن در دو طرف صورت به دلیل نداشتن مهارت کافی پزشک.
 • عفونت در محل ورود سوزن به دلیل بی‌توجهی پزشک و بیمار

تفاوت استفاده از لیفت نخ به جای تزریق ژل

این که کدام روش برای زاویه سازی صورت بهتر است، به میزان کاهش حجم و افتادگی پوست شما بستگی دارد. نخ می‌تواند بافت شل به‌ویژه اطراف خط فک و خطوط ماریونت را سفت و لیفت کند. این نخ‌ها به لایه‌های عمیق بافت نفوذ می‌کنند. علاوه بر زاویه سازی فک، نخ باعث تحریک کلاژن‌سازی و جوان‌سازی سلولی می‌شود که ژل قادر به این کار نیست. با این حال، اگر در ناحیه گونه چربی از دست داده‌اید، بهتر است به قسمت میانی و پایینی صورت ژل تزریق کنید.

در پایان، پیشنهاد می‌کنیم که با پزشک متخصص خود مشورت کنید.

لیفت بینی با نخ در فردیس کرج

لیفت بینی با نخ در فردیس کرج

لیفت بینی، یکی از روش‌های غیر جراحی برای بهبود شکل و اندازه بینی است. در این روش، با استفاده از فناوری‌های پیشرفته (مانند تزریق ژل، لیفت با نخ، و…)، شکل بینی را بهبود می‌دهند. لیفت بینی معمولاً برای کسانی که می‌خواهند شکل بینی خود را بهبود بدهند؛ ولی به دلیل مشکل جسمی یا اقتصادی نمی‌توانند عمل جراحی بینی را انجام دهند، مناسب است.

لیفت بینی یک روش غیرجراحی و کم خطر برای رفع مشکلات ظاهری این ناحیه از صورت است. اگر استخوان بینی شما برجستگی یا قوز دارد یا نوک آن دچار افتادگی شده است، به جای عمل جراحی خطرناک و پرهزینه، لیفت بینی را امتحان کنید. این روش جزو مدرن‌ترین و موثرترین روش‌ها است.

در لیفت بینی، نخ‌های مورد استفاده باعث تغییر فرم بینی می‌شوند. این نخ‌ها مانند یک پشتیبان عمل می‌کنند که نوک و پل بینی را لیفت می‌کنند و به سمت بالا می‌کشند. در نتیجه، بینی شما کوچک‌تر و خوش فرم‌تر دیده می‌شود و به شکل ایده‌آل‌تان نزدیک خواهد شد. عملکرد دیگری که نخ‌های لیفت بینی دارند این است که کلاژن سازی پوست را تحریک می‌کنند و باعث می‌شوند که نتیجه درمان، ماندگاری بیشتری داشته‌ باشد.

روش انجام لیفتینگ بینی به این صورت است که پزشک ابتدا بینی شما را به طور کامل ارزیابی می‌کند تا تعداد نخ‌های مورد نیاز و میزان لیفت را مشخص کند. سپس، صورت شما را علامت گذاری می‌کند تا مکان‌های دقیق ورود نخ مشخص شوند. برای این که خطر ابتلا به عفونت در پوست بینی به خصوص قسمت‌هایی که نخ وارد آن‌ها شده کاهش یابد، باید ضدعفونی انجام شود.

پزشک برای شروع لیفتینگ بینی از بی‌حسی موضعی استفاده می‌کند تا درمان بدون درد انجام شود. در نهایت با کمک یک کانول بلانت یا سوزن ظریف، نخ‌ها به قسمت‌های مشخص شده وارد می‌شوند.

البته لیفت بینی با نخ برای برخی افراد مناسب نبوده و بهتر است، این روش را امتحان نکنند:

 • افراد با عفونت یا التهاب فعال پوستی
 • افراد دارای بیماری خودایمنی
 • افرادی که جراحی زیبایی بینی انجام داده‌اند.
لیفت گردن با نخ در فردیس کرج

لیفت گردن با نخ در فردیس کرج

شادابی و جوانی پوست صورت و گردن به دلیل عوامل گوناگونی مانند افزایش سن، ژنتیک، استرس، سبک زندگی ناسالم، نور خورشید و… در خطر است. به‌ویژه پوست ناحیه‌ی گردن که حتی از پوست صورت هم نازک‌تر است و زودتر دچار چروک و افتادگی می‌شود. شل شدگی پوست گردن همراه با کاهش قابلیت ارتجاعی آن است که باعث می‌شود جلوه خوبی نداشته باشد. برای رفع چنین موضوعی، می‌توان از روش‌های مدرن و جدیدی استفاده کرد که یکی از آن روش‌ها، لیفت گردن با نخ است که عوارض جراحی را ندارد و امروزه بسیار محبوب شده است.

پزشک در این روش از نخ‌های پروپیلن که جذب بدن می‌شوند، استفاده می‌کند که برای درمان افتادگی‌های پوست گردن ابتدا نخ‌ها از طریق سوزن‌هایی بسیار ریز وارد گردن می‌شوند و با به‌کارگیری یک قلاب کشیده می‌شوند. لیفت گردن با نخ در مقایسه با عمل‌های جراحی از درد بسیار کمتری برخوردار است.

اگر بخواهیم کاربردهای لیفت با گردن را بیان کنیم، باید بگوییم که این روش، چهار مشکل رایج در گردن را برطرف می‌کند:

 • خط و خطوط گردن
 • افتادگی و شلی پوست گردن
 • چربی اضافی زیر چانه (غبغب)
 • پوست و چربی اضافی در قسمت فک

بهترین مرکز لیفت صورت با نخ در فردیس کرج کجاست؟

کلینیک‌های زیادی برای انجام این کار وجود دارند؛ ولی بهترین کلینیک لیفت صورت با نخ در فردیس، کلینیک دکتر مریم خیرآبادی است.

هزینه‌ی لیفت صورت با نخ در فردیس کرج چقدر است؟

هزینه‌ی انجام لیفت صورت با نخ در فردیس کرج به عوامل گوناگونی بستگی دارد؛ مانند دستمزد پزشک، تعداد و نوع نخ ، هزینه داروها، و… برای همین، نیاز است که برای اطلاع از آن به کلینیک مراجعه کنید و معاینه شوید.

انجام لیفت صورت با نخ چقدر طول می‌کشد؟

این کار فقط در یک جلسه ۳۰ دقیقه‌ای یا حداکثر یک ساعته انجام می‌شود. ولی بهترین نتیجه را معمولاً دو تا سه ماه بعد خواهیم دید.

لیفت صورت با نخ چقدر ماندگاری دارد؟

ماندگاری لیفت صورت با نخ به عواملی مانند جنس نخ، سن مراجعه کننده و مارک نخ بستگی دارد؛ ولی در کل، میزان ماندگاری این روش، طولانی است (از چند ماه تا چند سال).

چه کسانی لیفت صورت با نخ را انجام ندهند؟

خانم‌های باردار، افراد با کانسرهای پیشرفته، افراد با بیماری‌های پوستی مزمن و وسیع، وجود عفونت در ناحیه هدف، افراد با زمینه آلرژی و اختلالات ایمنی

4.9 از 31 امتیاز

12 در مورد “بهترین مرکز لیفت صورت با نخ در فردیس کرج ❤️ فلکه اول”

  1. مدیر پشتیبانی

   سلام. شما بعد از یک یا دو روز می‌تونید فعالیت روزانه خودتون رو ادامه بدید و براتون محدودیتی ایجاد نمی‌کنه؛ ولی لیفت صورت با نخ کلاژن ساز معمولاً بعد از 3 تا 4 هفته کم‌کم فعالیت کلاژن سازی رو شروع می‌کنه و زیبایی چهره رو بیشتر می‌کنه. سوال‌های تخصصی‌تر رو تماس بگیرید و از کلینیک بپرسید.

  1. مدیر پشتیبانی

   سلام. حتماً در ساعتی تماس گرفتید که کلینیک بسته بوده. شماره موبایل و ساعت‌های کاری کلینیک در پایین همه صفحه‌های سایت هست. از اون طریق تماس بگیرید.

  1. مدیر پشتیبانی

   سلام. لیفت صورت در فردیس انجام می‌شه. برای جزییات، حتماً با کلینیک زیبایی دکتر مریم خیرآبادی تماس بگیرید.

 1. سلام. هزینه لیفت صورت با نخ در فردیس الان چقدر میشه حدودا؟ ای کاش حدود قیمت رو میزاشتین که بدونیم.

  1. مدیر پشتیبانی

   سلام. وقت تون به خیر. ما مشکلی در دادن قیمت نداریم. ولی مسئله مهم، این هست که از فرد به فرد قیمت فرق می‌کنه. چون حجم کاری که باید برای یه فرد انجام بشه برای فرد دیگه متفاوت هست. بنابراین، بهترین روش در دادن قیمت، این هست که معاینه بشید.

  1. مدیر پشتیبانی

   سلام. وقت تون به خیر. بله؛ ای کاش می‌شد که نوسان قیمت نداشته باشیم که بتونیم قیمت خدمات رو حداقل برای چند سال اعلام کنیم. ولی متاسفانه هنوز امکان‌پذیر نیست. اما راهکار خیلی ساده‌ای داره که با کلینیک زیبایی دکتر مریم خیرآبادی تماس بگیرید و هر سوالی دارید از کارشناس‌های اونجا بپرسید. ما خوشحال می‌شیم که شما تماس بگیرید.

 2. بیتاوند

  آیا لیفت صورت با نخ باعث جوانسازی پوست صورت هم میشه یا فقط صورت رو لیفت میده؟؟؟

  1. مدیر پشتیبانی

   سلام. وقت تون به خیر. همون طور که توی این صفحه هم توضیح دادیم. لیفت صورت با نخ در فردیس دو تا کار رو انجام می‌ده: (1) لیفت پوست و مستحکم کردن آن (2) وادار کردن پوست به ساخت کلاژن. بنابراین، با ساخت کلاژن باعث جوانسازی پوست صورت هم می‌شه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
کلینیک زیبایی دکتر مریم خیرآبادی در فردیس کرج
تزریق فیلرهای جدید PCL

ماندگاری 3 ساله

برای اطلاع بیشتر از تزریق این نوع فیلرهای ماندگار و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.