بهترین مرکز لیفت صورت با نخ در فردیس کرج | فلکه اول | برج نگین البزر

بهترین مرکز لیفت صورت با نخ در فردیس کرج | فلکه اول | برج نگین البزر

یکی از کارهای حساس و مهمی که در کلینیک‌های زیبایی انجام می‌شود، لیفت صورت با نخ است که این روزها درباره‌ی آن خیلی گفته می‌شود و در هر شهری، کسانی هستند که می‌خواهند لیفت صورت، فک و گونه با نخ را انجام دهند که فردیس کرج هم یکی از آن شهرها است. برای همین، ما در این جا می‌خواهیم درباره‌ی لیفت صورت با نخ در فردیس صحبت کنیم و به معرفی بهترین مرکز لیفت صورت با نخ در فردیس بپردازیم.

البته درباره‌ی این روش جوانسازی هم مانند روش‌های مدرن دیگر، حرف‌های زیادی زده می‌شود که شاید خیلی از آن‌ها علمی و تخصصی نیستند. بدون شک، شما هم درباره‌ی مزیت‌ها و معایب لیفت صورت با نخ، چیزهایی را شنیده‌اید و شاید به دلیل شایعه‌هایی که هست، هنوز شک دارید که از این روش جوانسازی پوست استفاده کنید. برای همین، ما در این نوشته نه تنها بهترین مرکز لیفت صورت با نخ در فردیس را معرفی می‌کنیم؛ بلکه به‌طور خلاصه درباره‌ی آن و سوال‌هایی که در ذهن شما هست هم صحبت می‌کنیم تا دیگر جایی برای شک و تردید وجود نداشته باشد.

شماره تماس کلینیک دکتر مریم خیرآبادی

به‌طور معمول، از سن 35 سالگی، پوست انسان در صورت، گونه‌ها، ابروها و غبغب و گردن دچار افتادگی و شل شدگی می‌شود که با گذشت زمان، این را بیشتر احساس می‌کنیم. برای همین، یکی از روش‌هایی که پوست را با آن می‌توان لیفت داد و کشید، روش لیفت با نخ است.

لیفت صورت با نخ یکی از روش‌های بدون جراحی است که با استفاده از سوزن‌های باریک، نخ‌های مخصوص در زیر پوست کار گذاشته می‌شوند که باعث بالا کشیدن و نگهداری پوست و بافت می‌شوند. البته با استفاده از نخ‌های کلاژن ساز، این روش علاوه بر لیفت صورت، باعث کلاژن‌سازی در زیر پوست شده که در نتیجه، جوانسازی و رفع چروک را به دنبال دارد.

کلینیک دکتر خیرآبادی؛ بهترین مرکز لیفت صورت با نخ در فردیس

با اطمینان می‌توان گفت کلینیک دکتر مریم خیرآبادی که در فردیس کرج (فلکه اول، برج نگین البرز) قرار دارد، یکی از بهترین کلینیک زیبایی در فردیس و بهترین مرکز لیفت صورت با نخ در فردیس است. لیفت صورت، فک و گونه در این کلینیک با مدرن‌ترین و به‌روزترین تجهیزات انجام می‌شود و همه‌ی امور بهداشتی به‌طور کامل رعایت می‌شود. هرگز نمی‌توان چندین سال تجربه‌ای را که در این کلینیک هست، با جای دیگر مقایسه کرد.

کلینیک دکتر مریم خیرآبادی | کلینیک زیبایی در فردیس کرج

«دریافت مشاوره رایگان»

زیبا بودن، حق شماست. شما می‌توانید هم به صورت حضوری و هم تلفنی، از کارشناس‌های «کلینیک دکتر مریم خیرآبادی» مشاوره بگیرید. در ساعت‌های کاری، پاسخگوی شما عزیزان هستیم.

تلفن کلینیک: ۳۴۰۹۱۶۷۴-۰۲۶
تلفن همراه: ۰۹۰۳۹۷۳۳۳۴۶
نشانی: کرج، فردیس، فلکه اول، برج نگین البرز، طبقه ۴، واحد ۱۷

خدمات کلینیک دکتر خیرآبادی فقط به انجام لیفت صورت با نخ محدود نمی‌شود. بلکه در این کلینیک، برای افزایش و بهبود زیبایی شما خدمات گوناگونی انجام می‌شود که چند تا از آن خدمات را می‌توان به‌طور خلاصه در زیر فهرست کرد:

 • لیرز موهای زائد

  حذف موهای زائد بدن با استفاده از لیزر

 • تزریق ژل و فیلر

  رفع چین‌وچروک و برجستگی اعضای صورت

 • تزریق چربی

  برای رفع چین‌وچروک و جوان‌سازی چهره

 • تزریق بوتاکس

  زیباسازی و جوانسازی صورت با بوتاکس

 • پی آر پی (PRP)

  پلاسمای غنی‌شده با پلاکت خون

 • پلاسما جت

  جوان‌سازی پوست با دستگاه پلاسماجت

 • کربوکسی‌تراپی

  جوان‌سازی با تزریق کربن دی اکسید

 • مزوتراپی

  تزریق مواد مغذی به لایه‌ی میانی پوست

 • مزونیدلینگ

  ترکیب دو روش مزوتراپی و میکرونیدلینگ

 • فیشیال تخصصی

  برداشتن سلول‌های مرده پوست

هزینه و قیمت انجام لیفت صورت با نخ در فردیس کرج

هرگز نمی‌توان به‌طور دقیق درباره‌ی هزینه انجام لیفت صورت با نخ صحبت کرد و یک عدد را برای همه اعلام کرد؛ چون با توجه به حجم کاری که باید برای شما انجام شود، هزینه هم متفاوت خواهد بود. البته متاسفانه با وجود تورم و نوسان‌هایی که در کشور ایران وجود دارد، همه‌ی کلینیک‌ها همیشه مجبور به افزایش قیمت هستند.

در کل، این طور می‌توان گفت که هزینه‌ی لیفت صورت در فردیس به حجم کار و میزان افتادگی پوست، دستمزد پزشک، نوع نخ لیفت و تعداد آن، هزینه داروها و حتی تکنیک لیفت بستگی دارد. مثلاً تکنیک لیفت به روش دوبل، هزینه‌ی بیش‌تری دارد؛ ولی اثر ماندگارتری هم دارد.

بنابراین، برای اطلاع دقیق از قیمت لیفت صورت با نخ پیشنهاد می‌کنیم که با کلینیک دکتر خیرآبادی تماس بگیرید و از مشاوره‌ی رایگان کارشناس‌های کلینیک هم استفاده کنید.

شماره تماس کلینیک دکتر مریم خیرآبادی

همان طور که گفته شد، لیفت با نخ یکی از روش‌های جوانسازی است که با آن می‌توان صورت، فک، گونه و گردن را زیباتر کرد. حتی می‌توان خط اخم و خط خنده و چروک‌های زیر چشم را رفع کرد. البته شاید بگویید که با تزریق ژل و فیلر هم می‌توان این کارها را کرد؛ ولی تفاوتی که بین تزریق فیلر و لیفت با نخ هست، در این است که چهره‌ی شما نمای بهتری را با لیفت نخ خواهد داشت و در کل، به کسانی که به هر دلیلی به استفاده از تزریق ژل و فیلر تمایل ندارند، لیفت با نخ را پیشنهاد می‌کنیم.

لیفت صورت با نخ چگونه انجام می‌شود؟

همان طور که گفته شد، لیفت صورت با نخ، یکی از روش‌های جوانسازی پوست است که به جراحی نیازی ندارد. در حالی که در گذشته این گونه نبوده است. در گذشته، بهترین روش برای از بین بردن چروک صورت و فرم‌دهی به آن، لیفت پوست با جراحی بود که با تیغ انجام می‌شد و خطرهای زیادی را داشت و دوران نقاهت زیادی را هم داشت تا فرد به زندگی معمولی خود بازگردد. در این روش، پزشک با حذف پوست اضافی صورت نسبت به کشیدن پوست اقدام می‌کرد. ولی در روش لیفت صورت با نخ، نیازی به جراحی نیست و در حدود 30 دقیقه تا یک ساعت انجام می‌شود.

در این روش، بعد از بی‌حس کردن ناحیه‌ی مدنظر، با استفاده از سوزن‌های باریک، نخ‌های مخصوصی در زیر پوست کار گذاشته می‌شود که توسط آن نخ‌ها، پوست صورت را می‌کشند و به سمتی که می‌خواهند فرم می‌دهند. نخ‌های لیفت دارای تیغه‌هایی ریز هستند که باعث بالا کشیدن و نگهداری پوست و بافت می‌شوند. البته با استفاده از نخ‌های کلاژن‌ساز، علاوه بر لیفت صورت، باعث کلاژن‌سازی در زیر پوست شده که در نتیجه، جوانسازی و رفع چروک‌های پوست را به دنبال دارد.

کلاژن، یکی از مهم‌ترین و پرکاربردترین پروتئین‌های بدن است که در اعماق پوست وجود دارد و نقش مهمی در ترمیم بافت‌های آسیب دیده و زخم‌ها دارد. با افزایش سن، میزان کلاژن تولیدی بدن کاهش می‌یابد تا جایی که در سن 70 سالگی، 80 درصد از ضخامت پوست از بین خواهد رفت. بنابراین، لیفت صورت با نخ دو تاثیر مهم زیر را دارد:

 • لیفت پوست و مستحکم کردن آن
 • وادار کردن پوست به ساخت کلاژن

در کل، لیفت صورت با نخ، یک روش طب سوزنی است که باعث کشیده شدن پوست، سفت شدن پوست، افزایش ضخامت پوست، جوان‌سازی و از بین بردن چین و چروک پوست می‌شود. این روش در کره جنوبی آغاز شد و به دلیل نتیجه‌ی فوری و قیمت مناسبی که نسبت به جراحی دارد، در سراسر جهان گسترش پیدا کرد. در این روش، شما می‌توانید پس از لیفت با نخ، بعد از یک روز به کارهای روزانه خود مشغول شوید.

عوامل و فاکتورهای زیادی روی نتیجه‌ی لیفت صورت با نخ تاثیرگذار هستند که عبارت اند از:

 • تعداد نخ استفاده شده
 • ضخامت نخ‌ها
 • فاصله بین نخ‌ها
 • عمق کارگذاری نخ‌ها
 • و…

هر چه تعداد نخ‌هایی که استفاده می‌شود، بیشتر باشد، می‌تواند نتیجه‌ی مطلوب‌تری را ایجاد نماید. البته انتظار مراجعه‌کننده از لیفت با نخ هم مهم است. معمولا توقع افراد از این روش، بیشتر از کارکرد معمولی آن است. برای همین، این روش به افراد حساس پیشنهاد نمی‌شود.

پیشنهاد ما به شما

اگر شما در فردیس کرج هستید و می‌خواهید موهای زائد خود را لیزر کنید، پیشنهاد می‌کنیم که آن را در کلینیک دکتر مریم خیرآبادی که بهترین مرکز لیزر موهای زائد در فردیس است، انجام دهید.

لیفت صورت با چند نوع نخ انجام می‌شود؟

لیفت بخش‌های گوناگون بدن با نخ، تاریخچه‌ی طولانی دارد و در گذر زمان، دچار تغییرهایی شده است؛ به‌ویژه درباره‌ی نخ‌هایی که استفاده می‌شوند. ولی آن چه اکنون استفاده می‌شود، نخ‌هایی به نام PDO هستند که از کلمه POLYDIOXANONE گرفته شده‌اند. این نخ‌ها ساختگی، قابل جذب، تک رشته‌ای هستند و باعث تحریک در بافت پوست می‌شوند. این ویژگی‌ها باعث می‌شود که خطر عفونت و آلرژی در استفاده از این نوع نخ‌ها کاهش یابد.

در کل، می‌توان نخ‌ها را به سه نوع زیر تقسیم کرد:

۱- نخ‌های قابل جذب

این نخ‌ها با محیط زیست سازگار هستند و در مدت کوتاهی جذب بدن می‌شوند و تاثیر خود را روی بافت پوست می‌گذارند.

۲- نخ‌های غیر قابل جذب

این نوع نخ‌ها از جنس فلزهایی مانند پلاتینیوم، طلا یا فیبرهای سنتتیک هستند و برای چروک‌های شدید پوست استفاده می‌شوند. چون تا پایان عمر زیر پوست شما باقی می‌مانند. این نوع از نخ برای ناحیه گردن هم مناسب است. از معروف‌ترین این نوع نخ‌ها، نخ کاگ است.

۳- نخ‌های ترکیبی

این نوع از نخ، ترکیبی از نخ‌های جذبی و غیرجذبی است؛ یعنی بخشی از نخ جذب پوست شده و بخشی از آن به صورت قطعه‌های کوچک مخروطی در زیر پوست باقی می‌ماند. از معروف‌ترین این نوع نخ‌ها، نخ‌های سیلوئت و اینستالیفت (Silhouette instalift) است. البته آن تکه‌های مخروطی که در زیر پوست می‌مانند، بعد از مدتی حس نمی‌شوند و هیچ اثری از آن‌ها را نخواهید دید.در این مرحله، خونی که از شما گرفته شده، در دستگاه سانتریفیوژ گذاشته می‌شود تا با چرخیدن (با سرعت ۳۰۰ دور در دقیقه) پلاسمای غنی شده با پلاکت را از گلبول‌های قر

استفاده از نخ سیلوئت ماندگاری بالاتری دارد و کشش کم‌تری دارد؛ ولی نخ کاگ کشش بیشتر و و ماندگاری کمتری دارد و باید به شکل ترکیبی از این دو نخ استفاده کرد و هر پزشکی بر اساس تجربه خود باید بداند که این نخ‌ها را چطور ترکیب کند و جایگذاری کند.
معمولاً نخ‌های قابل جذب به مدت 6 تا 15 ماه در محل باقی می‌مانند؛ ولی اثر بالا برنده آن‌ها به مدت بیش‌تری باقی می‌مانند. در نخ‌های غیرقابل جذب، این دوام بین 2 تا 4 سال است و گاهی می‌تواند از این هم بیش‌تر گردد.

بیمارها پس از انجام این جراحی، حداکثر در مدت 2 روز می‌توانند به فعالیت‌های روزانه خود باز گردند؛ ولی معمولاً ده روز طول می‌کشد تا پوست آن ناحیه به طور کامل به حالت طبیعی خود باز گردد و همه‌ی علائم ناپدید شود.

«در واتس‌اپ به ما پیام دهید»

همه‌ی تلاش ما در کلینیک، این است که بتوانیم بهترین و نزدیک‌ترین ارتباط را با شما داشته باشیم تا بهترین خدمات را تقدیم تان کنیم. برای همین، شما می‌توانید از راه‌های گوناگون با ما در ارتباط باشید؛ مانند واتس‌اپ.

لیفت صورت با نخ چه مزیت‌هایی دارد؟

لیفت صورت با نخ، یک راهکار ساده برای کسانی است که نگران پیر شدن خود و چروک روی صورت شان هستند و البته کسانی که می‌خواهند فرم صورت خود را بهتر کنند. ولی باید این را در نظر داشت که با وجود روش‌های نوین جوانسازی پوست، این روش‌ها نمی‌توانند گذر زمان را متوقف کنند و در نهایت می‌توانند روند پیری را کمی آهسته‌تر کنند. اما در بین این روش‌ها، لیفت صورت با نخ می‌تواند بهترین گزینه باشد؛ چون:

 • نسبت به روش‌های دیگر، نتیجه‌ی طبیعی‌تری را دارد.
 • نیاز به آمادگی خاص و مراقبت ویژه‌ای ندارد.
 • در صورت انتخاب پزشک باتجربه، کوچک‌ترین خطری ندارد.
 • نیازی به بستری شدن در بیمارستان نیست.
 • کم‌ترین دوره ریکاوری و نقاهت را دارد (حداکثر 5 روز)
 • نتیجه درمان بلافاصله قابل دیدن است.
 • نسبت به روش‌های جراحی، بسیار مقرون به صرفه است.
 • هیچ آسیب و یا زخمی بر روی پوست به جا نمی‌ماند.
 • اثر سوراخ‌ها برای ورودی نخ روی پوست باقی نمی‌ماند.
 • در صورت نیاز می‌توان آن را دوباره تکرار کرد.

لیفت صورت با نخ چه عوارضی دارد؟

لیفت صورت با نخ چه عوارضی می‌تواند داشته باشد؟ این سوالی است که خیلی‌ها از ما می‌پرسند و ما قبل از هر چیزی می‌گوییم که اگر این روش را در یک کلینیک معتبر انجام دهید، دچار هیچ عارضه‌ای نمی‌شوید و عارضه‌های خفیف بعد از لیفت هم در مدت چند روز از بین می‌رود. ولی در صورت انجام این شیوه به‌وسیله یک پزشک بی‌تجربه شاید دچار موردهای زیر شوید:

 • کبودی و قرمزی به دلیل آسیب به عروق کوچک زیر پوستی
 • ورم در آن ناحیه برای چند هفته
 • احساس مورمور شدن یا خارش در آن ناحیه
 • عفونت؛ در صورت انتخاب پزشک بی‌تجربه.
 • ایجاد حالت موجدار در آن ناحیه که به‌مرور رفع می‌شود.

قبل از لیفت صورت چه کارهایی را باید انجام داد؟

قبل از هر چیزی باید پزشکی را انتخاب کنید که به او اعتماد کامل دارید و اطمینان دارید که لیفت صورت با نخ را به‌طور حرفه‌ای انجام می‌دهد و با او درباره‌ی تغییرهایی که می‌خواهید در چهره‌ی خود بدهید صحبت کنید.

همچنین، باید یک رژیم سالم یک هفته‌ای قبل لیفت صورت داشته باشید. مصرف ویتامین C به روند بهبود بسیار کمک می‌کند.

شاید مجبور شوید که از داروهای خاصی استفاده کنید یا داروهایی را مصرف نکنید. داروهای دارای ایبوپروفن و آسپرین نباید مصرف شوند؛ چون این داروها می‌تواند باعث کبودی شوند. همچنین، شما باید از مصرف سیگار و نیکوتین خودداری کنید؛ چون روند بهبودی را کند می‌کند.

بعد از لیفت صورت چه کارهایی را باید انجام داد؟

پس از 24 ساعت مراقبت، شما می‌توانید به انجام کارهای روزانه خود برگردید. ولی موردهای زیر را رعایت کنید:

 • کیسه یخ و گرم را هرگز نباید به طور مستقیم بر روی صورت خود قرار دهید.
 • کارهایی را که ممکن است فشار خون شما را افزایش دهد، هرگز انجام ندهید.
 • تمرین‌های فیزیکی را می‌توان برای 3 هفته متوقف کنید.
 • از سیگار کشیدن پرهیز کنید؛ چون خون‌رسانی به بافت‌های درمانی را کاهش می‌دهد.
 • از ماساژ صورت و شستشوی شدید صورت (لیف کشیدن) تا 3 روز پرهیز کنید.
 • تا مدتی از سونا و جکوزی پرهیز کنید.
 • برای یک هفته داروهای مثل آسپرین، ژلوفن، بوروفن را مصرف نکنید. (به جز استامینفون)
 • هنگام خوابیدن به پشت بخوابید؛ نه بشکل دمر و روی صورت.

بهترین مرکز لیفت صورت با نخ در فردیس کرج کجاست؟

کلینیک‌های زیادی برای انجام این کار وجود دارند؛ ولی بهترین کلینیک لیفت صورت با نخ در فردیس، کلینیک دکتر مریم خیرآبادی است.

هزینه‌ی لیفت صورت با نخ در فردیس کرج چقدر است؟

هزینه‌ی انجام لیفت صورت با نخ در فردیس کرج به عوامل گوناگونی بستگی دارد؛ مانند دستمزد پزشک، تعداد و نوع نخ ، هزینه داروها، و… برای همین، نیاز است که برای اطلاع از آن به کلینیک مراجعه کنید و معاینه شوید.

انجام لیفت صورت با نخ چقدر طول می‌کشد؟

این کار فقط در یک جلسه ۳۰ دقیقه‌ای یا حداکثر یک ساعته انجام می‌شود. ولی بهترین نتیجه را معمولاً دو تا سه ماه بعد خواهیم دید.

لیفت صورت با نخ چقدر ماندگاری دارد؟

ماندگاری لیفت صورت با نخ به عواملی مانند جنس نخ، سن مراجعه کننده و مارک نخ بستگی دارد؛ ولی در کل، میزان ماندگاری این روش، طولانی است (از چند ماه تا چند سال).

چه کسانی لیفت صورت با نخ را انجام ندهند؟

خانم‌های باردار، افراد با کانسرهای پیشرفته، افراد با بیماری‌های پوستی مزمن و وسیع، وجود عفونت در ناحیه هدف، افراد با زمینه آلرژی و اختلالات ایمنی

4.9 از 28 امتیاز

8 در مورد “بهترین مرکز لیفت صورت با نخ در فردیس کرج ❤️ فلکه اول”

  1. مدیر پشتیبانی

   سلام. شما بعد از یک یا دو روز می‌تونید فعالیت روزانه خودتون رو ادامه بدید و براتون محدودیتی ایجاد نمی‌کنه؛ ولی لیفت صورت با نخ کلاژن ساز معمولاً بعد از 3 تا 4 هفته کم‌کم فعالیت کلاژن سازی رو شروع می‌کنه و زیبایی چهره رو بیشتر می‌کنه. سوال‌های تخصصی‌تر رو تماس بگیرید و از کلینیک بپرسید.

  1. مدیر پشتیبانی

   سلام. حتماً در ساعتی تماس گرفتید که کلینیک بسته بوده. شماره موبایل و ساعت‌های کاری کلینیک در پایین همه صفحه‌های سایت هست. از اون طریق تماس بگیرید.

  1. مدیر پشتیبانی

   سلام. لیفت صورت در فردیس انجام می‌شه. برای جزییات، حتماً با کلینیک زیبایی دکتر مریم خیرآبادی تماس بگیرید.

 1. سلام. هزینه لیفت صورت با نخ در فردیس الان چقدر میشه حدودا؟ ای کاش حدود قیمت رو میزاشتین که بدونیم.

  1. مدیر پشتیبانی

   سلام. وقت تون به خیر. ما مشکلی در دادن قیمت نداریم. ولی مسئله مهم، این هست که از فرد به فرد قیمت فرق می‌کنه. چون حجم کاری که باید برای یه فرد انجام بشه برای فرد دیگه متفاوت هست. بنابراین، بهترین روش در دادن قیمت، این هست که معاینه بشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
کلینیک زیبایی دکتر مریم خیرآبادی در فردیس کرج
تزریق فیلرهای جدید PCL

ماندگاری 3 ساله

برای اطلاع بیشتر از تزریق این نوع فیلرهای ماندگار و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.