بهترین مرکز زاویه سازی فک و صورت در فردیس کرج | فلکه اول | برج نگین

بهترین مرکز زاویه سازی فک و صورت در فردیس کرج | فلکه اول | برج نگین البزر

هیچ انسان عاقلی نیست که نخواهد زیباتر به نظر برسد! بنابراین، همه‌ی ما دست به انجام کارهایی می‌زنیم که زیباتر از گذشته به چشم بیاییم. کانتورینگ یا زاویه سازی صورت هم یکی از این روش‌ها هست که می‌تواند باعث شود چهره‌ی بهتری را داشته باشیم. برای همین، در این مقاله می‌خواهیم کمی درباره‌ی زاویه‌سازی چانه، گونه، فک و صورت صحبت کنیم و همچنین، بهترین مرکز زاویه سازی فک و صورت در فردیس کرج را به شما معرفی کنیم.

«زاویه‌سازی صورت» که به آن، «کانتورینگ» یا «مادلینگ صورت» یا «مادلینگ چهره» هم می‌گویند، در واقع، روشی است که فرم صورت شما را اصلاح می‌کند. به‌طور ساده‌تر، این گونه می‌توان گفت که کانتورینگ صورت مانند فتوشاپ عمل می‌کند و کاری می‌کند که ساختار استخوانی صورت شما بیش‌تر معلوم شود. مثلاً با کانتورینگ می‌توان استخوان‌های گونه و فک را برجسته‌تر کرد و کاری کرد که صورت شما، جذاب‌تر شود.

شماره تماس کلینیک دکتر مریم خیرآبادی

فرقی نمی‌کند که زاویه سازی فک و صورت را در فردیس کرج انجام بدهید یا جای دیگر؛ در هر صورت، باید اطلاعات کافی از این شیوه‌ی زیبایی داشته باشید. مثلاً شما باید بدانید که کانتورینگ یا زاویه سازی فک و صورت به روش‌های گوناگونی انجام می‌شود؛ از جراحی گرفته تا تزریق ژل و گریم کردن که در ادامه، تک‌تک این موردها را بررسی می‌کنیم و شما با آن‌ها آشنا می‌شوید. ولی در این جا فقط به نام بردن آن‌ها بسنده می‌کنیم:

 • زاویه سازی فک و صورت با جراحی
 • زاویه سازی فک و صورت با تزریق ژل
 • زاویه سازی فک و صورت با تزریق چربی
 • زاویه سازی فک و صورت با لیفت نخ
 • کانتورینگ صورت با تزریق بوتاکس
 • زاویه سازی فک و صورت با گریم و آرایش

کلینیک دکتر خیرآبادی؛ بهترین مرکز زاویه سازی فک و صورت در فردیس

با اطمینان می‌توان گفت کلینیک دکتر مریم خیرآبادی که در فردیس کرج (فلکه اول، برج نگین البرز) قرار دارد، یکی از بهترین کلینیک زیبایی در فردیس و بهترین مرکز زاویه سازی فک و صورت در فردیس کرج است؛ چون این کلینیک، همه‌ی مجوزهای لازم برای فعالیت در زمینه‌های پزشکی و زیبایی را دارد و همه‌ی خدمات خود را با بهترین ابزارها و فناوری‌های موجود و با کادر باتجربه‌ی خود ارائه می‌دهد. همچنین، همه‌ی دستورالعمل‌ها و استانداردهای وزارت بهداشت اجرا می‌شود.

کلینیک دکتر مریم خیرآبادی | کلینیک زیبایی در فردیس کرج

«دریافت مشاوره رایگان»

زیبا بودن، حق شماست. شما می‌توانید هم به صورت حضوری و هم تلفنی، از کارشناس‌های «کلینیک دکتر مریم خیرآبادی» مشاوره بگیرید. در ساعت‌های کاری، پاسخگوی شما عزیزان هستیم.

تلفن کلینیک: ۳۴۰۹۱۶۷۴-۰۲۶
تلفن همراه: ۰۹۰۳۹۷۳۳۳۴۶
نشانی: کرج، فردیس، فلکه اول، برج نگین البرز، طبقه ۴، واحد ۱۷

خدمات کلینیک دکتر خیرآبادی فقط به زاویه سازی فک و صورت در فردیس کرج محدود نمی‌شود. بلکه در این کلینیک، برای افزایش و بهبود زیبایی شما خدمات گوناگونی انجام می‌شود که چند تا از آن خدمات را می‌توان به‌طور خلاصه در زیر فهرست کرد:

 • لیرز موهای زائد

  حذف موهای زائد بدن با استفاده از لیزر

 • تزریق ژل و فیلر

  رفع چین‌وچروک و برجستگی اعضای صورت

 • تزریق چربی

  برای رفع چین‌وچروک و جوان‌سازی چهره

 • تزریق بوتاکس

  زیباسازی و جوانسازی صورت با بوتاکس

 • پی آر پی (PRP)

  پلاسمای غنی‌شده با پلاکت خون

 • پلاسما جت

  جوان‌سازی پوست با دستگاه پلاسماجت

 • کربوکسی‌تراپی

  جوان‌سازی با تزریق کربن دی اکسید

 • مزوتراپی

  تزریق مواد مغذی به لایه‌ی میانی پوست

 • مزونیدلینگ

  ترکیب دو روش مزوتراپی و میکرونیدلینگ

 • فیشیال تخصصی

  برداشتن سلول‌های مرده پوست

کلینیک دکتر مریم خیرآبادی | کلینیک زیبایی در فردیس کرج

هزینه زاویه سازی فک و صورت در فردیس کرج

همان طور که گفته شد، زاویه سازی فک و صورت، روش‌های گوناگونی دارد. برای همین، هزینه‌ی کانتورینگ صورت یا زاویه‌سازی صورت، به این بستگی دارد که پزشک متخصص شما از کدام روش استفاده کند که معمولاً در جلسه‌ی مشاوره بین شما و پزشک و معاینه‌هایی که بر روی صورت شما انجام می‌شود، تعیین می‌شود. برای نمونه، شاید روش جراحی را انتخاب کنید تا اثر ماندگاری را داشته باشید و شاید روش لیفت با نخ را انتخاب کنید. تفاوت هزینه‌ی بین این دو روش، بسیار است.

به هر حال، باید به یاد داشته باشیم که زاویه سازی صورت معمولاً یک عمل زیبایی است که باید در یک کلینیک زیبایی معتبر انجام شود. شما می‌توانید برای تعیین وقت مشاوره یا استعلام هزینه‌ی کانتورینگ صورت در فردیس کرج با کلینیک دکتر مریم خیرآبادی تماس بگیرید.

شماره تماس کلینیک دکتر مریم خیرآبادی

همان طور که توضیح داده شد، افراد به دلیل‌های گوناگون، مانند کوچک و لاغر کردن صورت، برجسته کردن گونه و برجسته کردن چانه به سراغ زاویه‌سازی صورت می‌روند. در این روش، با در نظر گرفتن فرم صورت، تغییرهایی در صورت می‌دهند تا همه‌ی اعضای صورت از نظر زاویه به طور دقیق در کنار هم قرار بگیرند.

همچنین، گفته شد که کانتورینگ و زاویه سازی فک و صورت، به یک روش ختم نمی‌شود، بلکه به چندین روش می‌توان آن را انجام داد که ما در این مقاله می‌خواهیم به‌طور مختصر آن‌ها را توضیح دهیم:

1- (کانتورینگ) زاویه سازی صورت با جراحی

زاویه سازی فک و چانه و صورت با جراحی، یک روش دائمی و بدون بازگشت برای کانتورینگ صورت است که در کنار این مزیت، عیب‌هایی هم دارد. یکی از آن عیب‌ها، این است که شما نیاز به بیهوشی دارید که شاید دچار عوارض ناشی از بیهوشی شوید. همچنین، بعد از جراحی، جای زخم‌ها بر روی صورت شما می‌ماند و شما باید آن‌ها را تا دوران بهبودی تحمل کنید.

در روش زاویه‌سازی صورت با استفاده از جراحی، پزشک با استفاده از اره و مته مخصوص، معمولاً استخوان فک را برش می‌دهد و زاویه‌های صورت را اصلاح می‌‌کند. برای همین، این روش، یک روش دائمی و غیر قابل بازگشت است.

2- (کانتورینگ) زاویه سازی صورت با تزریق ژل

زاویه سازی فک و چانه و صورت، همیشه به جراحی نیاز ندارد. اگر شما هم از آن کسانی هستید که از جراحی می‌ترسید یا دوست ندارید آن را به هر دلیلی انجام بدهید، روش‌های دیگری هم وجود دارد که به صورت غیر تهاجمی و بدون درد هستند که یکی از این روش‌ها، با استفاده از تزریق ژل با فیلر است.

البته این را هم باید گفت که این روش‌ها، به صورت دائمی و همیشگی نیستند و هر چند وقت یک بار، به تمدید نیاز دارند؛ ولی در مقایسه با جراحی، عیب‌ها و عوارض کم‌تری دارند و هیچ‌گونه زخم و جراحتی روی صورت شما باقی نمی‌ماند و هیچ دردی را احساس نمی‌کنید.

در این روش، مثلاً پزشک با تزریق کردن ژل به چانه، آن را برجسته یا تیز یا بلند می‌کند که در نتیجه، باعث تغییر چهره‌ی شما می‌شود.

ژل‌ها، ماده‌های مصنوعی هستند؛ ولی اگر بخواهیم کامل‌تر صحبت کنیم، باید بگوییم که ژل‌ها، مواد مصنوعی ولی طبیعی هستند! مصنوعی به این دلیل که در آزمایشگاه‌ها ساخته می‌شوند و طبیعی به این دلیل که این عناصر در پوست همه‌ی انسان‌ها وجود دارند!

برای نمونه، یکی از عناصری که در ژل‌ها هست، کلاژن است که وظیفه‌ی آبرسانی به پوست را دارد و این ماده به طور طبیعی قبل از سن میان‌سالی در بدن تولید می‌شود. البته ژل‌ها معمولاً از اسید هیالورونیک ساخته می‌شوند که مورد تایید FDA (سازمان غذا و داروی آمریکا) است.

نکته‌ای که درباره‌ی زاویه‌سازی صورت با تزریق ژل باید بدانید، این است که این ژل معمولاً بین ۶ تا ۱۲ ماه زیر پوست شما می‌ماند و بعد، جذب بدن می‌شود. بهترین زمان برای تمدید ژل‌های تزریقی بعد از ماه ششم است. ولی شاید این زمان در هر کسی متفاوت باشد. به همین دلیل، بهتر است که در جلسه‌ی مشاوره با پزشک متخصص خود، زمان دقیق تمدید ژل را بپرسید و به موقع، برای تمدید آن اقدام کنید.

اگر به دنبال بهترین مرکز برای زاویه سازی فک و چانه و صورت با تزریق ژل در فردیس کرج هستید، به کلینیک دکتر مریم خیرآبادی مراجعه کنید.

3- (کانتورینگ) زاویه سازی صورت با لیفت نخ

در این روش از زاویه سازی صورت، پزشک متخصص برای زاویه‌سازی صورت از نخ‌های مخصوص لیفت صورت استفاده می‌کند که جذب پوست می‌شوند و به آن‌ها PDO می‌گویند. این روش هم غیر تهاجمی است و دائمی نیست.

در این روش (لیفت گونه و فک و صورت با نخ)، نخ‌های PDO با استفاده از وسیله‌ای به نام «کانول» در لایه‌ی زیر پوست قرار می‌گیرند. کاری که نخ‌های PDO انجام می‌دهند، این است که باعث کشیده شدن پوست صورت می‌شوند و ظاهر صورت شما را زیباتر می‌کنند. خیلی از کسانی که دوست ندارند ژل یا فیلر به صورت شان تزریق شود، زاویه دار کردن صورت با نخ را ترجیح می‌دهند.

اگر به دنبال بهترین مرکز برای زاویه سازی صورت به روش لیفت با نخ در فردیس کرج هستید، به کلینیک دکتر مریم خیرآبادی مراجعه کنید.

4- (کانتورینگ) زاویه سازی صورت با تزریق چربی

زاویه‌سازی با تزریق چربی به چانه و فک، یکی از بی‌خطرترین روش‌ها برای زاویه‌دهی به صورت است. برخلاف روش‌های قبلی (تزریق ژل و لیفت نخ) که روش‌های مصنوعی هستند، زاویه‌سازی صورت با تزریق چربی، یک روش طبیعی است. چون در این روش، برای اصلاح فرم چانه، فک و گونه صورت از چربی بدن شما استفاده می‌شود. یعنی پزشک متخصص، معمولاً مقداری از چربی شکم، ران و پهلوی شما برمی‌دارد و با سوزن‌های مخصوص، آن را به بخش‌های مورد هدف صورت تان تزریق می‌کند.

مهم‌ترین ویژگی این روش، این است که کاملاً با بدن شما سازگاری دارد. چون چربی به شکل بسیار طبیعی از بدن شما استخراج می‌شود. چربی معمولاً به کمک لیپوساکشن از قسمت‌های درونی ران یا باسن، شکم و یا گاهی از اطراف ناف (حدود ۲۰۰ میلی‌لیتر) برداشته می‌شود. با این روش، برای کسانی که بدن شان به مواد مصنوعی حساسیت و آلرژی دارد، بسیار مناسب است.

در دوران جوانی، چربی زیادی در زیر پوست صورت ما هست؛ برای همین، صورت ما دارای حجم و زاویه و نرم‌تر است. با افزایش سن، چربی‌های صورت کم می‌شود و بیش‌تر آن‌ها در شکم جمع می‌شوند.

حالا شاید برای شما سوال باشد که چطور چربی از بدن استخراج می‌شود؟ برای این کار، یک دستگاه به نام «لیپوساکشن» وجود دارد که به وسیله‌ی آن می‌شود چربی‌های غیراشباع بدن را استخراج کرد.

بعد از استخراج چربی از بدن، چربی‌ها در داخل دستگاه سانتریفیوژ قرار می‌گیرند. با چرخش سانتریفیوژ، دانه‌های سبک‌تر و اضافی به اطراف پاشیده می‌شوند و هر آنچه در داخل محفظه باقی می‌ماند، دانه‌های طلایی چربی است که برای تزریق کاربرد دارند. با استفاده از سرنگ، مواد چربی را گرفته و به زیر پوست تزریق می‌کنند.

در ادامه‌ی این نوشته، زاویه‌سازی صورت به روش تزریق ژل و چربی را با هم مقایسه می‌کنیم.

اگر شما در فردیس کرج هستید و به دنبال بهترین مرکز برای زاویه‌سازی صورت با تزریق چربی می‌گردید، به کلینیک دکتر مریم خیرآبادی مراجعه کنید.

پیشنهاد ما به شما

اگر شما در فردیس کرج هستید و می‌خواهید موهای زائد خود را لیزر کنید، پیشنهاد می‌کنیم که آن را در کلینیک دکتر مریم خیرآبادی که بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در فردیس است، انجام دهید.

5- (کانتورینگ) زاویه سازی صورت با تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس، یکی دیگر از روش‌های زاویه‌سازی صورت است. البته نکته‌ی مهم در استفاده از بوتاکس، این است که چون تزریق بوتاکس، یک کار بسیار حساس است، حتماً باید از یک برند معتبر و شناخته‌شده بوتاکس استفاده کرد و باید این کار را در یک کلینیک معتبر انجام داد.

بوتاکس، از یک ماده‌ی سمی به نام «بوتولونیوم» ساخته می‌شه که باعث فلج شدن عضله‌ها می‌شه و در واقع، کار بوتاکس، این است که عضله‌ها را فلج کند. برای همین، از بوتاکس برای موردهای زیر استفاده می‌شود:

 • از بین بردن چین و چروک
 • بالا بردن نوک بینی و گوشه‌ی لب‌ها
 • درمان میگرن مزمن
 • از بین بردن افتادگی پلک
 • و…

علاوه بر کاربردهای بالا، از بوتاکس برای زاویه‌سازی صورت هم استفاده می‌شود. مثلاً از تزریق بوتاکس برای کاهش اندازه‌ی عضله‌های فک (فک‌های بزرگ) استفاده می‌شود.

6- (کانتورینگ) زاویه سازی صورت با گریم و آرایش

آخرین روش کانتورینگ صورت، گریم کردن است که به تزریق کردن و جراحی کردن نیازی ندارد و فقط با لوازم آرایشی مخصوص انجام می‌شود. البته همان طور که می‌شود حدس زد، این روش برای کسانی مناسب است که می‌خواهند فقط برای چند ساعت، زاویه‌سازی صورت را انجام دهند و در آن مدت، خاص‌تر و زیباتر به نظر برسند.

پس، این روش برخلاف روش‌های تزریق ژل، چربی، بوتاکس و لیفت نخ، چندین ماه دوام نمی‌آورد و برخلاف عمل جراحی، یک روش دائمی نیست و فقط برای چند ساعت مناسب است.

مزیت کانتورینگ صورت با گریم، این است که که اگر بعد از انجام کانتورینگ صورت، پشیمان شدید و خواستید آثار آن بر روی صورت شما باقی نماند، به سادگی می‌توانید آن را پاک کنید و به حالت اولیه برگردید.

بنابراین، یکی از ساده‌ترین روش‌های کانتورینگ صورت، گریم کردن صورت با لوازم آرایشی مخصوص است که با چند ترفند، عیب‌های صورت را پنهان می‌کنند. یکی از مهم‌ترین کارهای این روش، این است که شما می‌توانید با لوازم آرایشی، قسمت‌هایی از چهره‌ی خود را با رنگ روشن هایلایت کنید و برجسته به نظر برسند. برای آشنایی بیش‌تر با این روش، مقاله‌ی «زاویه سازی صورت با لوازم آرایشی» را مطالعه کنید.

«در واتس‌اپ به ما پیام دهید»

همه‌ی تلاش ما در کلینیک، این است که بتوانیم بهترین و نزدیک‌ترین ارتباط را با شما داشته باشیم تا بهترین خدمات را تقدیم تان کنیم. برای همین، شما می‌توانید از راه‌های گوناگون با ما در ارتباط باشید؛ مانند واتس‌اپ.

عوارض زاویه سازی فک و صورت چیست؟

عوارض زاویه‌سازی صورت، در روش‌های مختلف، متفاوت است. برای مثال، اگر از روش جراحی صورت استفاده کنید، شاید به عوارض ناشی از بیهوشی دچار شوید یا این که جراحت‌ها برای مدتی روی پوست صورت شما باقی بماند.

به طور معمول، تورم و درد خفیف بعد ار عمل، بین همه‌ی روش‌ها مشترک است که پس از مدت کوتاهی برطرف می‌شود؛ ولی شاید عارضه‌های دیگری مانند عفونت، خون‌مردگی و نبود تقارن در روش تزریق ژل به وجود بیاید که البته اگر توسط یک پزشک معتبر انجام شود، به ندرت اتفاق می‌افتد.

ولی اگر از روش‌های غیر تهاجمی برای زاویه‌سازی صورت استفاده کنید و این کار در یک کلینیک معتبر و زیر نظر یک پزشک انجام شود، به جرأت می‌شود گفت که هیچ عارضه‌ی مهمی نخواهد داشت. به ویژه اگر از روش گریم استفاده کنید، هر زمانی که اراده کنید، می‌توانید زاویه‌سازی را به قبل برگردانید.

اگر شما می‌خواهید که زاویه‌سازی صورت را با خیال آسوده انجام دهید، بهتر است که با پزشک متخصص خود یک جلسه‌ی مشاوره داشته باشید و همه‌ی نکته‌هایی که گفته می‌شود را انجام دهید. اگر حساسیت‌های پوستی دارید یا از داروهای خاصی استفاده می‌کنید، آن را با پزشک خود در میان بگذارید.

ماندگاری زاویه‌سازی صورت چقدر است؟

همان طور که گفته شد، اگر شما از روش جراحی استفاده کنید، زاویه‌سازی صورت به طور دائمی بر روی پوست شما می‌ماند؛ ولی اگر از روش‌هایی مانند تزریق ژل، چربی، بوتاکس، لیفت با نخ استفاده کنید، ماندگاری آن می‌تواند حداکثر تا یک سال بر روی پوست صورت شما باشد. البته اگر استانداردهای لازم در هر یک از این روش‌ها رعایت شود و توصیه‌ها و مراقبت‌های پزشکی بعد از زاویه‌سازی صورت را به طور کامل انجام دهید.

استفاده از روش گریم هم که ماندگاری آن دست خود شماست و با توجه به این که از لوازم آرایش مخصوص استفاده می‌شود، هر زمانی که بخواهید شما می‌توانید اثرات آن را از بین ببرید.

مراحل زاویه‌سازی فک و صورت

در کلینیک زیبایی دکتر مریم خیرآبادی همیشه سعی می‌شود که از بهترین ژل‌ها و فیلرها استفاده شود و استخراج چربی با روش‌های غیرتهاجمی و با کم‌ترین میزان تورم و دوره‌ی نقاهت انجام شود.

فرایند تزریق فیلر و چربی در زاویه‌سازی صورت معمولاً در مراحل زیر انجام می‌شود:

 • برای درد و سوزش ناشی از سرنگ، ابتدا محل مورد نظر برای تزریق را با کرم‌های مخصوص، بی‌حس می‌کنیم.
 • با توجه به نظر پزشک و ویژگی‌های بیمار، فیلر حاوی ژل یا چربی پر می‌شود.
 • پیش از انجام تزریق، صورت از طرف پزشک کانتور می‌شود.
 • سپس، فیلر (ژل، چربی یا بوتاکس) به زیر پوست و در ناحیه‌های مورد نیاز تزریق می‌شود.

مزایای زوایه سازی صورت با تزریق ژل و چربی

کانتورینگ یا زاویه‌سازی فک و صورت، مانند هر روش دیگری می‌تواند مزیت‌ها و خوبی‌های خودش را داشته باشد و البته می‌تواند عیب‌ها و بدی‌هایی را هم داشته باشد. برای همین، ما می‌خواهیم آن‌ها را بررسی کنیم و در ابتدا به مزیت‌های آن می‌پردازیم.

۱- یکی از ویژگی این روش، این است که می‌توان محل و مقدار تزریق‌ها را طوری انجام داد که زاویه‌ی فک و صورت دقیقاً همانی شود که خواسته شده است. حالا این تغییر ناشی از تزریق ژل یا چربی می‌تواند بسیار ظریف و طبیعی باشد یا می‌تواند تغییرهای عمده‌ای باشد.

۲- زاویه‌سازی صورت با استفاده از تزریق ژل، چربی و بوتاکس، جزو روش‌های غیرتهاجمی هستند که تقریباً هیچ خطری ندارد و دوره‌ی نقاهت هم ندارند.

۳- این روش‌های تزریقی می‌تواند همیشگی یا موقت باشد و شما حق انتخاب دارید؛ ولی روش‌های جراحی (مانند ایمپلنت) دائمی هستند و شاید نیاز باشد که جراحی دوم را هم انجام بدهید.

۴- در روش‌های تزریقی اگر از ژل‌ها یا فیلرها استفاده شود، نتیجه می‌تواند برگشت‌پذیر باشد؛ یعنی اگر از نتیجه‌ی درمان راضی نبودید، می‌توان با تزریق یک آنزیم، نتیجه را به حالت اول برگرداند.

۵- برخلاف روش‌های جراحی که معمولاً هزینه‌ی زیادی رو نیاز دارند، تزریق ژل و چربی هزینه‌های کم‌تری می‌خواهد.

معایب زوایه سازی صورت با تزریق ژل و چربی

همان طور که گفته شد، هر روشی هم مزیت‌ها و هم عیب‌هایی دارد که گاهی می‌شود از عیب‌های آن به طور کامل چشم‌پوشی کرد. در کل، می‌توان چند مورد زیر را برای معایب زوایه‌سازی فک و صورت با تزریق ژل و چربی نام برد:

۱- ماندگاری ژل‌ها، همیشگی نیست؛ بلکه معمولاً یک تا دو سال ماندگاری دارند که برای حفظ آن نتیجه باید هر چند ماه یک بار، آن را تمدید کرد. البته ژل‌های جدیدتری که به بازار آمده، ماندگاری بیش‌تری نسبت به قبلی‌ها دارند و در برخی نواحی (مانند زیر چشم) تا ۱۰ سال هم دوام می‌آورند.

۲- تزریق چربی مانند روش جراحی، همیشگی و برگشت‌ناپذیر است؛ ولی با این تفاوت که تزریق چربی نسبت به روش جراحی، تهاجم بسیار کم‌تری دارد.

۳- زاویه‌سازی صورت با استفاده از تزریق چربی و ژل شاید به اندازه‌ای که شما می‌خواهید چشمگیر نباشد. در واقع، هدف ما از روش‌های تزریقی بیش‌تر از ایجاد تغییرات چشمگیر، جوان‌سازی است.

۴- برای ایجاد تغییرهای گسترده و چشمگیر در صورت، به مقداری زیادی ژل نیاز داریم که شاید هزینه‌ی یک جلسه درمانی به چند میلیون تومان برسد. در این مورد، تزریق چربی، یک روش به‌صرفه‌تر است.

۵- از نظر اقتصادی، شاید در بلندمدت و طی چند سال، هزینه‌ی روش‌های تزریقی به اندازه‌ی روش جراحی یا حتی بیش‌تر از آن بشود.

6- قابلیت انعطاف یا به اصطلاح چکش‌خواری (Malleability) ژل‌ها کمک می‌کند که به شکل و حجم مورد نظر در ناحیه‌ی تزریق دست پیدا کنیم؛ ولی همین ویژگی باعث می‌شود که نتوانیم برجستگی مشابه استخوان چانه یا یک ایمپلنت محکم را ایجاد کنیم.

بهترین مرکز زاویه سازی فک و صورت در فردیس کرج کجاست؟

کلینیک‌های زیادی برای انجام این کار وجود دارند؛ ولی بهترین کلینیک زاویه سازی فک و صورت در فردیس، کلینیک دکتر مریم خیرآبادی است.

هزینه‌ی زاویه سازی فک و صورت در فردیس کرج چقدر است؟

هزینه‌ی انجام زاویه سازی فک و صورت در فردیس کرج به عوامل گوناگونی بستگی دارد. برای همین، نیاز است که برای اطلاع از آن به کلینیک مراجعه کنید و معاینه شوید.

ماندگاری زاویه‌سازی صورت چقدر است؟

اگر شما از روش جراحی استفاده کنید، زاویه‌سازی صورت به طور دائمی بر روی پوست شما می‌ماند؛ ولی اگر از روش‌هایی مانند تزریق ژل، چربی، بوتاکس، لیفت با نخ استفاده کنید، ماندگاری آن می‌تواند حداکثر تا یک سال بر روی پوست صورت شما باشد. استفاده از روش گریم و آرایش هم که ماندگاری آن دست خود شماست.

زاویه سازی فک و صورت چه عوارضی دارد؟

عوارض زاویه‌سازی صورت، در روش‌های مختلف، متفاوت است. برای مثال، اگر از روش جراحی صورت استفاده کنید، شاید به عوارض ناشی از بیهوشی دچار شوید یا این که جراحت‌ها برای مدتی روی پوست صورت شما باقی بماند. به طور معمول، تورم و درد خفیف بعد ار عمل، بین همه‌ی روش‌ها مشترک است که پس از مدت کوتاهی برطرف می‌شود.

4.9 از 25 امتیاز

8 دیدگاه دربارهٔ «بهترین مرکز زاویه سازی فک و صورت در فردیس کرج ❤️ فلکه اول»

 1. پارمیس

  سلام من ١٦ سالمه و میخام زاويه فك بزنم. مشکلی پیش نمیاد؟ چون شنيدم چون زاويه سازی جراحی نداره پس محدوديت سنی براش وجود نداره درست میگن؟
  ممنون ميشم پاسخ بديد.

  1. مدیر پشتیبانی

   سلام. چون سن تون کم‌تر از 18 سال هست. پس پیشنهاد می‌کنیم که با پزشک کلینیک مشورت کنید. با کلینیک دکتر مریم خیرآبادی تماس بگیرید تا راهنمایی تون کنن. شماره‌های تماس در پایین هر صفحه از سایت هست.

 2. من برای زاویه فک شنیدم که باید با تزریق ژل انجام بشه ولی شما اینجا گفتید با تزریق چربی هم میشه . بهتر هست حالا؟

  1. مدیر پشتیبانی

   سلام. این که کدوم مورد رو برای کانتورینگ صورت و زاویه سازی فک انجام بدید، هم به خودتون بستگی داره و هم به پزشک تون. ما پیشنهاد می‌کنیم که به کلینیک تشریف ببرید تا معاینه بشید. ولی در کل، خیلی‌ها تزریق چربی رو هم انجام می‌دن.

 3. سلام شما خانم دکتر. شما با لیفت با نخ هم زاویه سازی فک و صورت رو انجام میدین؟ توی فردیس کرج لیفت با نخ رو کمتر دیدم کسی انجام بده

 4. سلام من میخام که کانتورینگ و زاویه سازی صورت رو با بوتاکس انجام بدم. چون قبلا انجام دادم برام خوب بوده. شما انجام میدین؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
کلینیک زیبایی دکتر مریم خیرآبادی در فردیس کرج
تزریق فیلرهای جدید PCL

ماندگاری 3 ساله

برای اطلاع بیشتر از تزریق این نوع فیلرهای ماندگار و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.