بهترین مرکز پی آر پی (PRP) مو و صورت و دست در فردیس کرج | فلکه اول | برج نگین

بهترین مرکز بایوفیلر + پی آر پی (PRP) مو و صورت و دست در فردیس کرج | برج نگین البزر

همه‌ی آدم‌ها در هر شهر یا کشوری که باشند، دوست دارید که زیباتر به نظر برسند و این، یک نیاز طبیعی است. بنابراین، هیچ فرقی نمی‌کند که شما در کجای این دنیا دارید زیست می‌کنید؛ فقط باید بهترین کلینیک زیبایی شهر خود را پیدا کنید و از دکتر زیبایی آن جا مشورت بگیرید. البته اگر در فردیس کرج هستید و به دنبال مرکز پی آر پی (PRP) می‌گردید، ما در این مقاله، می‌خواهیم بهترین مرکز انجام پی آر پی (PRP) در فردیس کرج و بهترین مرکز انجام بایوفیلر در فردیس کرج را به شما معرفی کنیم.

یکی از جدیدترین خدمت‌هایی که در کلینیک‌های زیبایی انجام می‌شود، انجام بایوفیلر (پلاسما ژل) است. همچنین، پی آر پی (PRP / پلاسما درمانی) هم انجام می‌شود که امروزه خیلی بیش‌تر از گذشته به آن توجه می‌شود؛ چون کاربردهای بیش‌تری نسبت به گذشته پیدا کرده است. مانند:

 • درمان چروک پوست
 • جوانسازی پوست
 • رفع ریزش مو

بنابراین، اگر شما هم می‌خواهید که یک صورت یا دست جوان و شاداب‌تری داشته باشید و از ریزش موی خود جلوگیری کنید، با دکتر زیبایی خود درباره‌ی این روش‌ها صحبت کنید تا اگر نیاز باشد، این روش‌های طبیعی را امتحان کنید. اما پی آر پی (PRP) چیست و چگونه انجام می‌شود؟ چرا پی آر پی (PRP) یک روش طبیعی است؟

شماره تماس کلینیک دکتر مریم خیرآبادی

روش پی آر پی (PRP) یا پلاسمای غنی‌شده با پلاکت خون (Plasma Rich Platelets)، در ابتدا فقط برای درمان بافت نرم و زخم‌ها توسط پزشک‌های ارتوپد استفاده می‌شد؛ ولی در سال‌های گذشته، محبوبیت آن برای زیبایی پوست افزایش پیدا کرده است. این روش، یکی از روش‌های طبیعی برای درمان‌های زیبایی به‌شمار می‌رود. پس، اگر شما هم می‌خواهید بدون رفتن زیر تیغ جراحی، نتیجه‌های خوبی مثلاً در لیفت صورت بگیرید، پیشنهاد می‌کنیم که پی آر پی (PRP) یا پلاسمای غنی شده با پلاکت را امتحان کنید.

اگرچه شاید روش PRP در ابتدا در ارتوپدی استفاده می‌شد؛ ولی اکنون برای درمان چروک پوست، جوانسازی پوست، ریزش مو هم استفاده می‌شود. چون در این روش، با استفاده از پلاکت خون و فرایندی که طی می‌شود، روی تحریک تولید کلاژن و بقیه‌ی فاکتورهای درمانی تمرکز می‌شود.

کلینیک دکتر خیرآبادی؛ بهترین مرکز پی آر پی (PRP) و بایوفیلر در فردیس

با اطمینان می‌شود گفت کلینیک دکتر مریم خیرآبادی که در فردیس کرج (فلکه اول، برج نگین البرز) واقع شده، یکی از بهترین کلینیک زیبایی در فردیس و بهترین مرکز انجام پی آر پی (PRP) و بایوفیلر در فردیس کرج است؛ چون پی آر پی (PRP) و بایوفیلر در این کلینیک با مدرن‌ترین و به‌روزترین تجهیزات انجام می‌شود و همه‌ی امور بهداشتی در آن جا به‌طور کامل رعایت می‌شود. هرگز نمی‌توان چندین سال تجربه‌ای را که در این کلینیک هست، در جای دیگری پیدا کرد.

کلینیک دکتر مریم خیرآبادی | کلینیک زیبایی در فردیس کرج

«دریافت مشاوره رایگان»

زیبا بودن، حق شماست. شما می‌توانید هم به صورت حضوری و هم تلفنی، از کارشناس‌های «کلینیک دکتر مریم خیرآبادی» مشاوره بگیرید. در ساعت‌های کاری، پاسخگوی شما عزیزان هستیم.

تلفن کلینیک: ۳۴۰۹۱۶۷۴-۰۲۶
تلفن همراه: ۰۹۰۳۹۷۳۳۳۴۶
نشانی: کرج، فردیس، فلکه اول، برج نگین البرز، طبقه ۴، واحد ۱۷

خدمات کلینیک دکتر خیرآبادی فقط به انجام پی آر پی (PRP) و بایوفیلر محدود نمی‌شود. بلکه در این کلینیک، برای افزایش و بهبود زیبایی شما خدمات گوناگونی انجام می‌شود که چند تا از آن خدمات را می‌توان به‌طور خلاصه در زیر فهرست کرد:

 • لیرز موهای زائد

  حذف موهای زائد بدن با استفاده از لیزر

 • تزریق ژل و فیلر

  رفع چین‌وچروک و برجستگی اعضای صورت

 • تزریق چربی

  برای رفع چین‌وچروک و جوان‌سازی چهره

 • تزریق بوتاکس

  زیباسازی و جوانسازی صورت با بوتاکس

 • پی آر پی (PRP)

  پلاسمای غنی‌شده با پلاکت خون

 • پلاسما جت

  جوان‌سازی پوست با دستگاه پلاسماجت

 • کربوکسی‌تراپی

  جوان‌سازی با تزریق کربن دی اکسید

 • مزوتراپی

  تزریق مواد مغذی به لایه‌ی میانی پوست

 • مزونیدلینگ

  ترکیب دو روش مزوتراپی و میکرونیدلینگ

 • فیشیال تخصصی

  برداشتن سلول‌های مرده پوست

کلینیک دکتر مریم خیرآبادی | کلینیک زیبایی در فردیس کرج

هزینه انجام پی آر پی (PRP) و بایوفیلر در فردیس کرج

نمی‌توان به‌طور دقیق درباره‌ی هزینه انجام پی آر پی (PRP) و بایوفیلر صحبت کرد و یک عددی را اعلام کرد؛ چون با توجه به حجم کاری که باید برای شما انجام شود، هزینه هم متفاوت خواهد بود. البته متاسفانه با وجود تورم و نوسان‌هایی که در کشور ایران وجود دارد، همه‌ی کسب‌وکارها همیشه مجبور به افزایش قیمت هستند. بنابراین، با توجه به تورم موجود در کشور و افزایش همه‌ی هزینه‌ها، به‌صورت سالانه هزینه‌ی پی آر پی (PRP) و بایوفیلر هم در کلینیک دکتر مریم خیرآبادی تغییر می‌کند. برای همین، برای اطلاع دقیق از قیمت پی آر پی (PRP) و بایوفیلر پیشنهاد می‌کنیم که حتماً با کلینیک دکتر خیرآبادی تماس بگیرید و از مشاوره‌ی رایگان کارشناس‌های کلینیک هم استفاده کنید.

شماره تماس کلینیک دکتر مریم خیرآبادی

همان طور که گفته شد، روش پی آر پی (PRP) در ابتدا فقط برای درمان بافت نرم بدن و زخم‌ها توسط پزشک‌های ارتوپد استفاده می‌شد؛ ولی در سال‌های اخیر، در زیبایی پوست هم کاربردهای زیادی پیدا کرده است. حالا شاید شما بپرسید که از پی آر پی (PRP) برای زیبایی چه بخش‌هایی از بدن استفاده می‌شود؟ آن بخش‌ها، موردهای زیر هستند که در ادامه، آن‌ها را توضیح خواهیم داد: