بهترین مرکز تزریق فیلر و ژل لب در فردیس کرج | فلکه اول | برج نگین

بهترین مرکز تزریق فیلر و ژل لب در فردیس کرج | فلکه اول | برج نگین البزر

بدون شک، همه‌ی ما دوست داریم که زیباتر باشیم و شاداب‌تر به نظر برسیم که این مورد، خود را در چهره‌ی ما نشان می‌دهد. برای همین، تلاش ما باید این باشد که بتوانیم چهره‌ی شاداب‌تر و سرحالی داشته باشیم. یکی از عضوهایی که خیلی تاثیرگذار است، لب‌ها هستند که باید سعی کنیم همیشه حالت خوبی داشته باشند؛ مثلاً با تزریق فیلر و ژل لب. اگر شما در فردیس کرج هستید و به دنبال مرکز تزریق فیلر و ژل لب در فردیس می‌گردید، بدانید که ما در این مقاله می‌خواهیم بهترین مرکز تزریق فیلر و ژل لب در فردیس کرج را به شما معرفی کنیم.

همان طور که می‌دانید، با گذشت زمان و با بالا رفتن سن، تغییرهایی در اعضای بدن ایجاد می‌شود و آن‌ها کم‌کم حالت طبیعی خود را از دست می‌دهند که لب‌ها هم همین طور هستند. آن‌ها کم‌کم چروکیده می‌شوند و حجم و برجستگی خود را از دست می‌دهند. برای همین، برای این که ما بتوانیم حالت طبیعی آن را حفظ کنیم یا ظاهر آن را بهتر کنیم، از ژل‌ها و فیلرهای لب استفاده می‌کنیم.

شماره تماس کلینیک دکتر مریم خیرآبادی

البته همان طور که گفته شد، تزریق فیلر و ژل لب در فردیس کرج یا هر جای دیگر، فقط برای حجم‌دهی نیست؛ بلکه با این روش می‌توان فرم لب‌ها را هم تغییر داد و زیبایی چهره را بیش‌تر کرد. مثلاً با حجم دادن به لب بالا می‌توان کاری کرد که هنگام خندیدن، لثه‌ها خیلی دیده نشوند و لبخند زیباتری را داشته باشیم. این موردها را می‌توان بدون این که نیازی به عمل جراحی داشته باشد، تغییر داد و لب‌های خود را زیباتر کرد. بنابراین تزریق فیلر و ژل لب برای لیفت لب و قرینه کردن فرم لب‌ها هم استفاده می‌شود.

همان طور که گفته شد، با استفاده از تزریق فیلر و ژل لب، می‌توان به لب‌ها فرم داد. مثلاً شما می‌توانید فرم لب‌های روسی را ایجاد کنید. پیشنهاد می‌کنیم که مقاله‌ی «تفاوت ژل لب روسی و معمولی» را مطالعه کنید.

کلینیک دکتر خیرآبادی؛ بهترین مرکز تزریق فیلر و ژل لب در فردیس

با اطمینان می‌توان گفت کلینیک دکتر مریم خیرآبادی که در فردیس کرج (فلکه اول، برج نگین البرز) قرار دارد، یکی از بهترین کلینیک زیبایی در فردیس و بهترین مرکز تزریق فیلر و ژل لب در فردیس کرج است؛ چون این کلینیک، همه‌ی مجوزهای لازم برای فعالیت در زمینه‌های پزشکی و زیبایی را دارد و همه‌ی خدمات خود را با بهترین ابزارها و فناوری‌های موجود و با کادر باتجربه‌ی خود ارائه می‌دهد. همچنین، همه‌ی دستورالعمل‌ها و استانداردهای وزارت بهداشت اجرا می‌شود.

کلینیک دکتر مریم خیرآبادی | کلینیک زیبایی در فردیس کرج

«دریافت مشاوره رایگان»

زیبا بودن، حق شماست. شما می‌توانید هم به صورت حضوری و هم تلفنی، از کارشناس‌های «کلینیک دکتر مریم خیرآبادی» مشاوره بگیرید. در ساعت‌های کاری، پاسخگوی شما عزیزان هستیم.

تلفن کلینیک: ۳۴۰۹۱۶۷۴-۰۲۶
تلفن همراه: ۰۹۰۳۹۷۳۳۳۴۶
نشانی: کرج، فردیس، فلکه اول، برج نگین البرز، طبقه ۴، واحد ۱۷

خدمات کلینیک دکتر خیرآبادی فقط به تزریق فیلر و ژل لب در فردیس کرج محدود نمی‌شود. بلکه در این کلینیک، برای افزایش و بهبود زیبایی شما خدمات گوناگونی انجام می‌شود که چند تا از آن خدمات را می‌توان به‌طور خلاصه در زیر فهرست کرد:

 • لیرز موهای زائد

  حذف موهای زائد بدن با استفاده از لیزر

 • تزریق ژل و فیلر

  رفع چین‌وچروک و برجستگی اعضای صورت

 • تزریق چربی

  برای رفع چین‌وچروک و جوان‌سازی چهره

 • تزریق بوتاکس

  زیباسازی و جوانسازی صورت با بوتاکس

 • پی آر پی (PRP)

  پلاسمای غنی‌شده با پلاکت خون

 • پلاسما جت

  جوان‌سازی پوست با دستگاه پلاسماجت

 • کربوکسی‌تراپی

  جوان‌سازی با تزریق کربن دی اکسید

 • مزوتراپی

  تزریق مواد مغذی به لایه‌ی میانی پوست

 • مزونیدلینگ

  ترکیب دو روش مزوتراپی و میکرونیدلینگ

 • فیشیال تخصصی

  برداشتن سلول‌های مرده پوست

هزینه تزریق فیلر و ژل لب در فردیس کرج

نمی‌توان به‌طور دقیق درباره‌ی هزینه تزریق فیلر و ژل لب در فردیس کرج صحبت کرد و یک عدد را برای همه‌ی افراد اعلام کرد؛ چون با توجه به حجم کاری که باید برای لب‌های شما انجام شود، هزینه هم متفاوت خواهد بود. البته متاسفانه با وجود تورم و نوسان‌هایی که در کشور ایران وجود دارد، همه‌ی کسب‌وکارها همیشه مجبور به افزایش قیمت می‌شوند. بنابراین، با توجه به تورم موجود در کشور و افزایش همه‌ی هزینه‌ها، به‌صورت سالانه هزینه‌ی تزریق فیلر و ژل لب هم در کلینیک دکتر مریم خیرآبادی تغییر می‌کند. برای همین، برای اطلاع دقیق از قیمت تزریق فیلر و ژل لب، پیشنهاد می‌کنیم که حتماً با کلینیک دکتر خیرآبادی تماس بگیرید و از مشاوره‌ی رایگان کارشناس‌های کلینیک هم استفاده کنید.

شماره تماس کلینیک دکتر مریم خیرآبادی

با همه‌ی توضیح‌هایی که تا اکنون داده شد، شاید هنوز هم سوال‌هایی در ذهن خود درباره‌ی تزریق فیلر و ژل لب داشته باشید. این که مثلاً تفاوت فیلر و ژل لب چیست؟ ژل لب از چه چیزی ساخته می‌شود؟ یک ژل لب خوب برای تزریق چه ویژگی‌هایی دارد؟ آیا تزریق ژل یا فیلر لب خطر دارد؟ ماندگاری و طول عمر ژل و فیلر لب چقدر است؟ قبل و بعد از تزریق ژل، چه مراقبت‌هایی را باید انجام داد؟ و…

در ادامه‌ی این مقاله به تک‌تک این پرسش‌های شما پاسخ می‌دهید. پس تا پایان این نوشته با ما همراه باشید.

فرق‌ها و تفاوت‌های ژل و فیلر لب

فیلر چیست؟ به‌طور خلاصه، به هر ماده‌ی طبیعی یا مصنوعی که باعث تغییر بافت پوست و حجیم شدن آن شود، فیلر می‌گویند. فیلرها، یک سری مواد پرکننده هستند که معمولاً برای برگرداندن حجم از دست رفته‌ی بافت پوست استفاده می‌شوند و چین و چروک پوست را از بین می‌برند. در کل، فیلر یعنی پرکننده که انواع روش‌های تزریق لب برای حجیم کردن آن را شامل می‌شود که تزریق ژل لب، یکی از این روش‌ها است.

اما ژل لب چیست؟ در بالا گفتیم که فیلر می‌تواند یک ماده‌ی طبیعی یا مصنوعی باشد. ماده‌ی طبیعی مانند چربی و ماده‌ی مصنوعی مانند ژل. بنابراین، ژل لب، یک ماده‌ی ژلاتینی مصنوعی و ساختگی است که برای افزایش حجم و برجسته کردن لب‌ها استفاده می‌شوند. پس، ژل لب، یک نوع فیلر است.

البته همه‌ی روش‌های فیلر لب، تزریق ژل نیستند؛ بلکه روش‌های دیگری مانند پلی لاکتیک اسید هم هست که در آن به جای پر کردن با ژل، بافت پوست را تحریک می‌کنند تا کلاژن بیش‌تری در بافت پوست ساخته شود. این روش‌ها، روش‌های دائم نیستند و جزو روش‌های نیمه‌دائم هستند. ژل‌ها به دو دسته‌ی زیر تقسیم می‌شوند:

 • ماندگار (دائمی)
 • نیمه ماندگار (نیمه‌دائمی)

اگر بخواهیم خیلی ساده صحبت کنیم، به هر ماده‌ای که باعث برآمدگی پوست شود، فیلر می‌گویند. بنابراین، اگر بخواهیم تفاوت بین ژل و فیلر لب را بررسی کنیم، باید بدانیم که آن فیلر، چه ماده‌ای است. مثلاً شاید فیلر لب از جنس چربی باشد و به جای تزریق ژل، به لب‌ها چربی بدن خود را تزریق کنیم. چربی انسان، یکی از مهم‌ترین فیلرها برای تزریق هستند.

متاسفانه شنیده می‌شود که تفاوت بین فیلر و ژل لب را اشتباه بیان می‌کنند. برخی‌ها، تفاوت آن‌ها در فرم و شکلی می‌دانند که به لب‌ها می‌دهند؛ در حالی که این، تفاوت نیست و به تکنیک پزشک بستگی دارد. هر پزشک با توجه به دانش زیبایی‌شناسی که دارد، برای هر کسی تکنیک خاص خود را اجرا می‌کند. برای نمونه، شاید نوع فیلری که برای فرد مسن انتخاب می‌کند با کسی که جوان است، متفاوت باشد.

به عنوان یک نکته، این را هم به یاد داشته باشید که در تزریق فیلر و ژل لب، بهتر است که شکل طبیعی آن تغییر نکند و اصلاح آن باید فرم طبیعی را حفظ کند. به طوری که لب‌ها از حالت اصلی و مرزهای لب خارج نشوند.

پیشنهاد ما به شما

اگر شما در فردیس کرج هستید و می‌خواهید موهای زائد خود را لیزر کنید، پیشنهاد می‌کنیم که آن را در کلینیک دکتر مریم خیرآبادی که بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در فردیس است، انجام دهید. همچنین، اگر در جستجوی بهترین مرکز لیفت صورت با نخ در فردیس کرج هستید، باز هم آن کلینیک را پیشنهاد می‌کنیم.

ژل لب از چه ساخته می‌شود؟

برای تزریق فیلر و ژل لب در فردیس کرج یا هر جای دیگر، شما باید از بهترین ژل‌ها استفاده کنید.

به طور کلی، می‌توان گفت که ژل‌های مورد استفاده در زیبایی که توسط تولیدکننده‌های مختلف و با نام‌های مختلف ساخته می‌شوند، همگی بر پایه‌ی هیالورونیک اسید هستند. در واقع، ترکیب همه‌ی ژل‌ها یکسان است و فقط در دو مورد با هم تفاوت دارند:

 • ماندگاری
 • میزان چگالی

درباره‌ی هیالورونیک اسید هم باید گفت که یک ترکیب شیمیایی است که در محصولات گوناگون آرایشی مانند مرطوب‌کننده‌ها، سرم‌های ویژه‌ی صورت و کرم‌های جوان‌کننده پوست استفاده می‌شود.

در واقع، به‌طور طبیعی، اسید هیالورونیک در بدن و در اجزای بافت پوست، استخوان‌ها، چشم و غضروف وجود دارد و می‌تواند تا 1000 برابر وزن خود آب ذخیره کند. این ماده، قوی‌ترین ماده جذب‌کننده رطوبت و مواد مغذی برای پوست است که در التیام دادن زخم‌ها خیلی تاثیرگذار است.

معمولاً به کسانی که برای اولین بار می‌خواهند ژل لب تزریق کنند، پیشنهاد می‌شود که از ژل‌های اسید هیالورونیک موقت استفاده کنند.

«در واتس‌اپ به ما پیام دهید»

همه‌ی تلاش ما در کلینیک، این است که بتوانیم بهترین و نزدیک‌ترین ارتباط را با شما داشته باشیم تا بهترین خدمات را تقدیم تان کنیم. برای همین، شما می‌توانید از راه‌های گوناگون با ما در ارتباط باشید؛ مانند واتس‌اپ.

ویژگی‌های یک ژل لب خوب برای تزریق

بعد از این که با تفاوت بین ژل و فیلر لب آشنا شدیم، حالا نوبت آن رسیده است که تفاوت بین ژل خوب و ژل مناسب را بدانیم. ما فکر می‌کنیم که اگر یک ژل، ویژگی‌های زیر را داشته باشد، یک ژل خوب و ایده‌آل برای تزریق است:

 • وسکوزینه ژل
 • سفت بودن مناسب ژل
 • گلوله‌ای نشدن ژل با گذشت زمان
 • چسبندگی مناسب ژل به بافت مورد نظر
 • جذب یکنواخت ژل در بافت‌های تزریق شده
 • داشتن زنجیره متصل به هم در ساختار ژل

البته ویژگی‌های یک ژل لب خوب، فقط به موردهای بالا ختم نمی‌شود. نکته‌ی مهمی که در تزریق فیلرها و حجم‌دهنده‌ها وجود دارد، این است که باید با ساختار بدنی انسان سازگاری داشته باشند و بر اساس ساختار بدنی انسان ساخته شده باشند؛ چون ناسازگاری این مواد با بدن، پیامدهای ناگواری را برای فرد خواهد داشت.

بنابراین، یکی از نکته‌هایی که باید به آن توجه کنید، این است که حتماً تزریق ژل یا فیلر لب را در یک کلینیک معتبر و دارای مجوز انجام بدهید که از مواد باکیفیت استفاده می‌کنند. ما کلینیک دکتر مریم خیرآبادی را پیشنهاد می‌کنیم که دارای پزشک‌های متخصص و باتجربه هستند. شما می‌توانید با کلینیک ارتباط بگیرید و از مشورت‌های رایگان آن جا استفاده کنید.

یکی دیگر از ویژگی‌هایی که ژل لب داشته باشد، این است که به طور یکنواخت در لب جذب شود. اگر جذب ژل در لب به طور یک نواخت انجام نشود، نتیجه‌ی خوبی را از تزریق نخواهیم گرفت. برای همین، باز هم پیشنهاد می‌کنیم که به کلینیک‌های معتبر مراجعه کنید و مطمئن شوید که تجربه و تخصص کافی را داشته باشند.

آیا تزریق ژل یا فیلر لب خطر دارد؟

هر دو روش تزریق ژل یا فیلر لب، روش‌های خطرناکی نیستند و سلامت افراد را تهدید نمی‌کنند؛ ولی به شرطی که از موادی برای تزریق استفاده شود که معتبر و مناسب باشند و همچنین تزریق در کلینیکی تزریق شود که معتبر و دارای مجوز باشد که ما در تهران، کلینیک دکتر مریم خیرآبادی را پیشنهاد می‌کنیم.

اما مسئله‌ی دیگری که باید بررسی شود، این است که آیا تزریق ژل لب یا فیلر لب برای همه مناسب است؟ خیر. تزریق ژل لب و فیلر لب برای افراد زیر مناسب نیست:

 • کسانی که انتظار غیرمنطقی از نتیجه‌ی تزریق دارند.
 • خانم‌های باردار یا مادرهایی که به فرزندهای خود شیر می‌دهند.
 • کسانی که نمی‌خواهند پیش از تزریق، تست آلرژی بدهند، افراد مناسبی برای تزریق کلاژن حیوانی نیستند.

البته اگرچه تزریق ژل و فیلر لب، خطرناک نیست؛ ولی همچنان باید مراقبت‌های قبل از تزریق را رعایت کرد و بهتر است که قبل از انجام تزریق، با متخصص پوست مشورت کرد که اگر دارای حساسیت‌های پوستی هستید، آن‌ها را در نظر داشته باشند. در کل، چند مورد کلی زیر را می‌توان نام برد که قبل از تزریق باید آن‌ها را با مشورت پزشک رعایت کرد:

 • اگر از داروی خاصی استفاده می کنید، به پزشک خود اطلاع دهید.
 • یک هفته قبل از تزریق، از مصرف داروهای آسپرین، ایپوبروفن و این گونه داروها خودداری کنید.
 • از مصرف روغن ماهی و ویتامین E پرهیز کنید.
 • استفاده از هر گونه نوشیدنی الکلی اکیداً ممنوع!

آیا تزریق ژل یا فیلر لب، عوارض دارد؟

تزریق ژل یا فیلر لب هم مانند بقیه‌ی داروها و روش‌های درمانی می‌تواند برای برخی از افراد دارای عوارض باشد؛ مانند آلرژی به ژل، عفونت یا گلوله شدن در بخش‌هایی از نواحی تزریق که بعد از دیدن هر کدام از این موردها باید به پزشک خود خبر دهید. البته این عوارض، خیلی خیلی به ندرت پیش می‌آید.

بیشتر بخوانید: بهترین کلینیک تزریق بوتاکس در فردیس کرج ||

ماندگاری و طول عمر ژل و فیلر لب

یکی از موردهای مهمی که در تزریق ژل و فیلر لب باید بررسی شوند، میزان ماندگاری و طول عمر آن‌ها است. معمولاً همه دوست دارند که روشی را انجام دهند که دوام و ماندگاری بیش‌تری داشته باشد؛ ولی آن‌ها نمی‌دانند که میزان ماندگاری تزریق‌ها به عوامل زیر بستگی دارد که بخشی از آن، به بدن و فعالیت آن‌ها مربوط می‌شود:

 • نوع پوست
 • محل تزریق
 • میزان تزریق
 • جنس و نوع مواد تزریق
 • سوخت‌وساز بدن
 • مطرف انواع داروها، سیگار و قلیان

روی هم رفته، ژل‌ها‌ و فیلرها، همیشگی و دائمی نیستند و بسته به نوع و ترکیب ساختاری ژل‌ها بین شش ماه تا دو سال ماندگاری دارند که بعد از آن، فرد می‌تواند برای ترمیم و تمدید تزریق، اقدام کند. این نکته را بدانید که مصرف سیگار و قلیان، ماندگاری ژل را کاهش می‌دهد.

مراقبت‌های قبل و بعد از تزریق ژل و فیلر لب

درباره‌ی تزریق فیلر و ژل لب هم مانند هر کار دیگری، اگر ما بتوانیم مراقبت‌های لازم را داشته باشیم، نتیجه‌های بهتری را خواهیم گرفت. مثلاً با مراقبت‌ها و رعایت‌هایی که انجام می‌دهیم، می‌توانیم ماندگاری فیلر و ژل لب را بیشتر کنیم. بنابراین، بخشی از میزان ماندگاری ژل لب به خود ما بستگی دارد که چقدر مراقبت‌ها را رعایت می‌کنیم. برای همین، چند مورد از مراقبت‌های قبل و بعد از تزریق ژل را می‌توان به صورت زیر نام برد تا تزریق ژل با اثرگذاری بهتر و بهبود زودتر همراه باشد.

مراقبت‌های قبل از تزریق فیلر و ژل لب:

 • قبل از تزریق ژل حتماٌ یک کلینیک مناسب را پیدا کنید و با پزشک مشورت کنید.
 • از مصرف آسپرین، داروهای رقیق‌کننده خون و داروهای ضد التهاب خودداری کنید.
 • مسکن‌هایی (مانند ژلوفن و ایبوپروفن) و ویتامین E را استفاده نکنید.
 • سیگار نکشید و نوشیدنی‌های الکلی را از چند روز قبل از تزریق مصرف نکنید.
 • اگر عفونت پوستی یا حساسیت به ژل‌های تزریقی دارید، به پزشک خود بگویید.
 • بهتر است هنگام بارداری یا شیردهی از تزریق پرکننده‌های پوستی خودداری کنید.

مراقبت‌های بعد از تزریق فیلر و ژل لب:

 • تورم ناشی از سوزن تزریق، طبیعی است و در هفته اول برطرف می‌شود.
 • تا یک هفته بعد از تزریق ژل لب، مقداری کبودی و درد طبیعی است.
 • برای کاهش تورم و کبودی، در ساعت‌های ابتدایی از کیسه یخ و کمپرس سرد در ناحیه‌ی تزریق استفاده کنید.
 • تا 24 ساعت از نوشیدن مایعات و غذای داغ خودداری کنید.
 • در کل، غذا و نوشیدنی داغ را فراموش کنید؛ چون باعث آب شدن ژل می‌شود.
 • تا 24 ساعت از رفتن به حمام و استخر خودداری کنید.
 • تا 24 ساعت بعد از تزریق، از رژلب استفاده نکنید.
 • تا 48 ساعت از انجام ورزش‌های سنگین خودداری کنید.
 • از کشیدن سیگار و قلیان به مدت 5 روز خودداری کنید.
 • استفاده از لوازم آرایشی را به مدت 5 روز خودداری کنید.
 • از مصرف الکل به مدت 5 روز خودداری کنید.
 • سولاریوم باعث کاهش طول عمر ژل می‌شود.
 • سعی کنید تا 2 هفته مسافرت هوایی نداشته باشید.
 • قبل از رفع کامل بی‌حسی لب، از خوردن و آشامیدن خودداری کنید.

بهترین مرکز تزریق فیلر و ژل لب در فردیس کرج کجاست؟

کلینیک‌های زیادی برای انجام این کار وجود دارند؛ ولی بهترین کلینیک تزریق فیلر و ژل لب در فردیس، کلینیک دکتر مریم خیرآبادی است.

هزینه‌ی تزریق فیلر و ژل لب در فردیس کرج چقدر است؟

هزینه‌ی انجام تزریق فیلر و ژل لب در فردیس کرج به عوامل گوناگونی بستگی دارد. برای همین، نیاز است که برای اطلاع از آن به کلینیک مراجعه کنید و معاینه شوید.

فرم نهایی تزریق ژل لب به چه چیزهایی بستگی دارد؟

فرم نهایی تزریق ژل لب همیشه به چند عامل بستگی دارد؛ مانند فرم اصلی لب، تعداد دفعات تزریق، برند و حجم ژل تزریق شده. بنابراین، هر لب، نتیجه‌ی تزریق متفاوتی از لب‌های دیگر خواهد داشت. البته فرم نهایی لب‌ها دو هفته پس از تزریق مشخص می‌شود.

چند سی سی برای تزریق ژل لب نیاز است؟

میزان تزریق ژل و فیلر لب به خواسته‌ی شما و وضعیت لب‌های شما بستگی دارد. پس، قبل از تزریق، پزشک باید لب‌های شما را ببیند و سپس یک تصمیم قطعی بگیرد.

میزان تزریق ژل لب معمولاً یک سی سی است؛ ولی اگر مدل لب‌های خاص یا مدل لب روسی بخواهید به دو سی سی تزریق نیاز دارید. البته برای لب‌های مختلف بین یک تا سه جلسه زمان می‌برد تا به فرم دلخواه برسیم؛ چون اگر تمام ژل در یک جلسه به لب تزریق شود، لب حالت اردکی به خود می‌گیرد.

آیا تزریق ژل و فیلر لب درد دارد؟

هر نوع تزریقی، درد دارد. تزریق ژل و فیلر لب هم با درد همراه است؛ ولی با بی‌حس کردن آن ناحیه، می‌توان درد را تحمل کرد یا آن را احساس نکرد. این مورد به آستانه‌ی تحمل شما دارد.

4.9 از 29 امتیاز

6 دیدگاه دربارهٔ «بهترین مرکز تزریق فیلر و ژل لب در فردیس کرج ❤️ فلکه اول»

 1. سلام ببخشین برای اینکه بفهمیم چقدر هزینه تزریق ژل لب میشه حتمن باید بیام کلینیک؟؟

  1. مدیر پشتیبانی

   سلام. بله. چون باید معاینه بشید و دکتر تشخیص دقیق بده که چقدر تزریق نیاز دارید.

 2. سلام. من برای رفع چین چروک پیشانی م نمیدونم که باید ژل تزریق کنم یا بوتاکس
  کدومشون ماندگاری و عمر بیشتر دارن و حالت طبیعی تری به صورت م میدن؟

  1. مدیر پشتیبانی

   سلام. وقت تون به خیر. برای پاسخ به سوال تون باید جزئیات زیادی رو بگیم. برای همین، پیشنهاد می‌کنم که مقاله تزریق بوتاکس در فردیس رو مطالعه کنید. همین قدر بدونید که بسته به نوع چروک باید از بوتاکس و فیلر (ژل) استفاده کرد. اگر این خطوط عمیق باشن، بوتاکس به تنهایی اثرگذار نیست و باید از فیلر هم استفاده کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
کلینیک زیبایی دکتر مریم خیرآبادی در فردیس کرج
تزریق فیلرهای جدید PCL

ماندگاری 3 ساله

برای اطلاع بیشتر از تزریق این نوع فیلرهای ماندگار و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.