تزریق چربی | دکتر مریم خیرآبادی | کلینیک دکتر مریم خیرآبادی

تـزریـق چـربـی

موثرترین، کم‌تهاجمی‌ترین و ماندگارترین روش جوان‌سازی و حجم‌دهی به پوست و نواحی مختلف بدن، تزریق چربی است. این روش زیباسازی و جوانسازی پوست، کم‌خطرترین روش است؛ زیرا چربی از بدن خود فرد گرفته می‌شود و طی فرایندی، چربی پاک‌سازی می‌شود و سپس، تزریق می‌شود.

تزریق چربی برای افزایش حجم گونه، رفع گودی زیر چشم، برجسته کردن لب‌ها و چانه، برجسته کردن باسن، رفع شلی و افتادگی پوست و جوانسازی ناحیه تناسلی بانوان استفاده می‌شود که این فرایند حتماً باید توسط پزشک باتجربه و کاربلد انجام شود.

نانوفت (Nano Fat) چیست؟

نانوفت، چربی فرآوری شده بدن است که حاوی غلظت بالایی از سلول‌های بنیادی است. سلول‌های بنیادی به سلول‌هایی گفته می‌شود که هنوز تمایز پیدا نکرده و قابلیت تمایز به سلول‌های اختصاصی را دارند و قادر اند با تقسیم سلولی، سلول‌های بنیادی بیش‌تری تولید کنند. این سلول‌ها در بازسازی بافت‌های آسیب دیده اهمیت بسیار زیادی دارند.

در این روش درمانی، ابتدا سلول‌های بافت چربی از ناحیه ران‌ها یا شکم برداشته می‌شوند. این بافت چربی از تکنیک ویژه‌ای و طی یک فرآیند پیچیده فرآوری شده و چربی بسیار لطیف و ابریشم گونه‌ای که حاوی سلول‌های بنیادی فراوانی است به دست می‌آید. مشخص شده است که نانوفت تاثیر معجزه‌ای در جوان‌سازی داشته و پوست‌های آسیب‌دیده و تغییر رنگ یافته یا آفتاب سوخته و پیر را بهبود می‌بخشد. این تکنیک برای جوانسازی و از بین بردن کبودی، گودی، چین و چروک زیرچشم، از بین بردن چروک‌های سطحی صورت، گردن و ناحیه دکولته اثرات شگفت‌انگیزی به همراه دارد.

سلول‌ها و فاکتورهای رشد داخل بافت چربی، قادر اند بافت‌های آسیب‌دیده را ترمیم کرده و سلول‌های پوست را به تولید کلاژن تحریک کنند و خاصیت کشسانی پوست و نشستن پروتئین‌های ساختاری لازم، برای پوست را تقویت کنند. همچنین این کار تاثیر مثبتی بر محو شدن جای زخم‌ها و اسکار دارد؛ به خصوص در صورتی که همراه تزریق چربی داخل جلدی باشد، نتایج شگفت‌انگیزی حاصل خواهد شد.

مزایای تزریق چربی نانوفت (Nano Fat)

  • نتایج تزریق نانوفت کاملاً طبیعی و ماندگار هستند و در زمانی بسیار طولانی همراه شما خواهند ماند.
  • در انتقال چربی به روش نانوفت، از سلول‌های بنیادی بدن خود شما استفاده می‌شود و این موضوع، نتایجی بسیار موثر را به دنبال دارد.
  • دوران بهبودی پس از انجام تزریق کوتاه است و می‌توانید خیلی زود به فعالیت‌های روزمره زندگی برگردید. بین ۱ تا ۲ روز می‌توانید استراحت کنید و سپس با حالت جسمی بهتر از روز‌های قبل به محل کار و یا کار‌های روزمره برگردید و ادامه بدهید.
  • این روش بسیار امن، مطمئن و بدون ریسک است و شما را در وضعیتی پیچیده قرار نمی‌دهد.
  • در این متد، تنها زخم‌های کوچکی در بدن شما به وجود می‌آیند و عملا نیازی به بخیه نیست.
  • با استفاده از این روش هم از طریق استخراج چربی به تناسب اندام رسیده و هم با تزریق چربی، می‌توان صورت و یا سایر قسمت‌های بدن را فرم داد.

دریافت مشاوره رایگان!

زیبا بودن، حق شماست. شما می‌توانید هم به صورت حضوری و هم تلفنی، از کارشناس‌های «کلینیک دکتر مریم خیرآبادی» مشاوره بگیرید. در ساعت‌های کاری، پاسخگوی شما عزیزان هستیم.

شماره تلفن کلینیک: ۳۴۰۹۱۶۷۴-۰۲۶
شماره تلفن همراه: ۰۹۰۳۹۷۳۳۳۴۶
نشانی کلینیک: کرج، فردیس، فلکه اول، برج نگین البرز، طبقه چهارم، واحد ۱۷

برای دیدن فیلم نمونه‌کارهای کلینیک، کلیک کنید.

امتیاز دهید
اسکرول به بالا